abercrombie & fitch eshop

 
 
 
 
Abercrombie & Fitch Parfum

 

Abercrombie & Fitch je americká lifestylová značka, která existuje v té či oné podobě od roku 1892. První obchod založil David Abercrombie a Ezra Fitch, kde prodávali značkové sportovní oděvy na Manhattanu, NY. Společnost Abercrombie & Fitch byla zavřená v roce 1976, ale v roce 1978 ji obnovil retailer Oshman, který odkoupil značku a jejím jménem začal dělat zásilkový prodej.

Abercrombie & Fitch dnes sídlí v Ohiu av současné době má více než 300 prodejen ve Spojených státech, Kanadě, Puerto Ricu, Evropě a Asii. Společnost je známá svou vysokou kvalitou oblečení. Jejich cílovými zákazníky je dobře zajištěna mládež, tedy jejich cenová politika je zaměřena na zámožnější část společnosti. Společnost má několik divizí:

  • Abercrombie - dětské oblečení
  • Hollister - cenově dostupnější oblečení pro mládež
  • Gilly Hicks - Australská Abercrombie & Fitch, která prodává spodní prádlo

Společnost využívá prodejních partnerů na uvedení nových výrobků na trh. Obchodní společníci jsou už i zvyklí na jejich kontroverzní reklamní kampaně ve kterých se objevují polonahé modelky.

Nejprodávanější vůně společnosti "Fierce" byla uvedena na trh v roce 2002. První Abercrombie & Fitch vůně byla uvedena na trh v roce 1990 a jmenovala se "Woods". Značka prodává parfémy i pro ženy.

 

 
 

ABERCROMBIE & FITCH

 
ABERCROMBIE & FITCH - Fierce
Panske
S500 Alternativní vůně k parfumu

ABERCROMBIE & FITCH - Fierce

390 Kč

 
 

 

Parfémy Abercrombie & Fitch byly vyrobeny ve spolupráci s parfumistami Christophe Laudamiel and Bruno Jovanovic.