ANTONIO BANDERAS

 
 
 
 
Antonio Banderas Parfum

 

José Antonio Domínguez Banderas, lépe známý pro mezinárodní filmové fanoušky jako Antonio Banderas je španělský herec, režisér, filmový producent a zpěvák. Narodil se v roce 1960. Antonio Banderas měl spíše sen stát se fotbalovou hvězdou, ale zranění mu jeho aspirace nedovolovalo naplnit. Začal zkoumat divadlo a pracoval na několika malých projektech ve Španělsku. Snažil se dostat do přízně slavného španělského režiséra Pedra Almodóvara. To se mu nakonec i podařilo a ten ho obsadil do role ve filmu "Laberinto de pasiones" ("Labyrint vášně"). Tento pohledný a talentovaný mladý herec upoutal pozornost Hollywoodu av roce 1992 debutoval s filmem "The Mambo Kings". Jeho role ve filmu Philadephia po boku Toma Hanska v roce 1993 uvedla jeho kariéru na Meziamerická dráhu a začal dostávat pracovní nabídky po boku takových hvězd jako jsou Tom Cruise, Brad Pitt, Madonna a Catherine Zeta-Jones. Banderas vyhrál nebo byl nominován na řadu ocenění v obou španělském i hollywoodském filmovém průmyslu. Dostal hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy v roce 2005.

Antonio Banderas spolupracoval se slavnou španělskou společností Puig, aby na trh s velkým úspěchem uvedl několik parfémů.

 

 
 

ANTONIO BANDERAS

 
ANTONIO BANDERAS - Antonio
Panske
S501 Alternativní vůně k parfumu

ANTONIO BANDERAS - Antonio

390 Kč

 
 

 

Parfémy Antonio Banderas byly vyrobeny ve spolupráci s parfumistami Olivier Crespo, Elisabeth Vidal, Rosendo Mateu, Pierre Wargnye a Christophe Raynaudova.