ARMAND BASI

 
 
 
 
Armand Basi Parfum

Armand Basi je španělská módní a lifestylová značka. Byl založená zakladatelkou Mercedes Basi, která otevřela svůj první obchod v Barceloně, ve Španělsku, v roce 1940. Specializovala se na pletené zboží vyroben z vysoce kvalitní skotské příze. Její obchod byl finančně úspěšný av roce 1958 její synové, Armand a Josep, byli schopni převzít kontrolu nad operací. Podařilo se jim vytvořit první továrnu vyrábějící prémiové úpletové oděvy. Společnost Armand Basi se od té doby zaměřoval na vysoce kvalitní zákaznický servis a módní oděvy vysoké kvality. Jejich úplety byly původně prodávané v nasmlouvaných obchodech pro Armand Basi a pokračovali v otevírání vlastních prodejen. První butiky byly otevřeny ve španělsku a nesledovala Evropa, Asie a Severní Amerika.

V dnešní době se značka zaměřuje na střední vrstvu a vyšší střední vrstvu mladé profesionály obou pohlaví.

Aby značka Armand Basi mohla definovat svůj styl i v jiném odvětví, firma otevřela parfémovou divizi. Armand Basi Homme je dřevitá, kořeněná a teplá vůně pro muže. Armand Basi Femme je jemná citrusová vůně s nádechem jarních květů. Armand Basi následně vydal množství parfémů pro ženy a pro muže, ale nejznámější byly: "In Blue" a "In Red".


 

 
 

ARMAND BASI

 
ARMAND BASI - Armand Basi Homme
Panske
S503 Alternativní vůně k parfumu

ARMAND BASI - Armand Basi Homme

390 Kč

 
 


Parfémy Armand Basi byly vyrobeny ve spolupráci s parfumistami Armand Basi fragrances were made in collaboration with perfumers Olivier Crespo, Jean-Pierre Bethouart, Fabrice Pellegrin, Sylvie Fischer, Alberto Morillas, Francis Kurkdjian, Francoise Caron, Alienor Massenet and Nathalie Lorson.