britney spears parfém

 
 
 
 
Britney Spears Parfum

Britney Spears je americká hvězda a zabávačka, která se z dospívající pop idolky vypracovala na jednu z nejúspěšnějších dospělých popových hvězd 21.století. Britney spears prodává parfémy pod jejím jménem ve spolupráci s Elizabeth Arden. Její první vůně "Curious" byla představena v roce 2004 a tento parfém se okamžitě stal bestsellerem. Následovalo několik vůní, stále v pěkných barevných krabičkách, určených hlavně pro mladou populaci. Značka Britney Spears je jedna z nejúspěšnějších celebritních značek na trhu.

CURIOUS je první parfém od Britney Spears, americké popové zpěvačky a tanečnice která se poprvé objevila na obrazovce MTV v roce 1998. Její písně Baby One More Time a Oops I Did It Again zná asi každý. Parfém Curious byl představen v roce 2004. Během prvních pěti týdnů prodeje vydělal více než 100000 dolarů. Možná i to byl jeden z důvodů, proč se o toto odvětví začala zajímat, a světlo světa spatřilo i několik jiných značek parfémů od této celosvětové hvězdy. Britney Spears se připojila k osobnostem showbyznysu, které začaly vyrábět svoji vlastní osobní kolekci parfémových vod.

Designérka Britney Spears má dosud 16 parfémů. Nejstarší vůně se datuje zpětně na roku 2004 a nejnovější vyšla v roce 2014.

 
 

BRITNEY SPEARS

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
BRITNEY SPEARS - Curious
Dámske
S301 Alternativní vůně k parfumu

BRITNEY SPEARS - Curious

390 Kč
BRITNEY SPEARS - Midnight Fantasy
Dámske
S302 Alternativní vůně k parfumu

BRITNEY SPEARS - Midnight Fantasy

390 Kč

 
 


Vůně Britney Spears byly vytvořeny ve spolupráci s parfuméry Claude Dir, James Krivda, Rodrigo Flores-Roux, Caroline Sabas, Honorine Blanc and Harry Fremont.