Parfum BURBERRY - London - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

BURBERRY

S305 Alternativní vůně k parfumu

BURBERRY - London

Výrobce:BURBERRY
Kód:S50305
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 2
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50305
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100305
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV305
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Parfém od Burberry nese název po jednom z nejdůležitějších měst na světě. Město na Temži patřící k největším obchodním centrům je také městem světové módy. Někdy Vám může připadat pochmurné a pesimistické svým britským počasím. No nádech historie, stylu, luxusu a tempo velkoměsta obchodu a módy Vás naladí na tu správnou vlnovou délku. Vyznavači takového životního stylu si dámský parfém London for Woman 2006 od Burberry jistě zamilují. Zažijte vůni a požitky života ve velkoměstě. Pokud přivřete oči a představíte si takovýto styl plný módy, nekončících možností, výstředností ale i protikladů na pozadí této vůně, budete cítit jako kdybyste tam opravdu byli. London for Woman 2006 si Vás získá svou jedinečností, smyslností a lehkostí. Stanete se nepřehlédnutelnou a neodolatelnou. London for Woman je moderní, stylová a nezapomenutelná anglická žena. Díky jemnosti a svěžesti květin vhodná pro každodenní nošení.

Květinová vůně je určena pro milovnice růží, jasmínu a ostatních bílých květin. Směs květů vytváří představu ranní procházky rozkvetlou zahradou když první paprsky slunce rozrážejí mlhu a vznášející ranní rosu nad čerstvě posekaným trávníkem. Nejvýraznější zimolez připomíná vůni jasmínu, která ale velmi jemná jako obláček. Pivoňka Vás však opět vtáhne svou vůní k ostatním druhům použitých květin. Dřevěné podtóny dodávají vůni jemnost a hloubku, která podtrhuje zážitek. Obklopena vůní přírody se budete cítit neodolatelná, plná šarmu, energie a elegance.

 

Hlava:

  • růže
  •  zimolez
  • tangerínka

Srdce:

  • jasmín
  • pivónia
  • květ tiaré
  • klementínka

Základ:

  • pižmo
  • pačuli
  • santalové dřevo

 

 

Zimolez se v přírodě vyskytuje jako keř nebo nízký strom s jednoduchými listy. Jeho nápadné a voňavé květy mohou mít bílou, žlutou, růžovou nebo červenou barvu. Nepoužívají se jen za okrasné rostliny ale své místo mají i v kosmetickém průmyslu díky výrazné a specifické vůni květů. Při používání je třeba být opatrný, protože jeho plody jsou jedovaté.

Pižmo nebo mošus je velmi pronikavá a páchnoucí látka, která se strukturou podobá feromonu. Dá se pořídit z podkožního vaku samce Kabar pižmového žijícího ve střední Asii. Používají ho k označování svého území. Údajně se jedná o afrodiziakum a proto se stalo oblíbeným doplňkem v mnoha výrobcích. Parfuméři jej využívají kvůli jeho schopnosti dodat vůni pronikavé, měkké a smyslné tóny, které dokáží vyvíjenou vůni zaoblit. Používá se také jako fixátor k prodloužení trvanlivosti vůně parfémů. Samozřejmě v dnešní moderní a technicky vyspělé době víme tento výtažek získávat synteticky.

Pačuli je tropická bylina s malými růžově bílými květy. Její vůně je velmi silná a proto se již stovky let používá při výrobě parfémů. Extrakt se získává z fermentovaných listů rostliny. Parfuméři používají pačuli nejen jako stabilizátor ale parfému dodá zvláštní exotický nádech a tón. Vytváření orientálních a exotických vůni by se bez ní určitě neobešlo. Její vůně připomíná směs vlhkého balzamikového dřeva a železa. Vše však spolu působí sladce a bylinkově. Pěstuje se zejména v Indonésii.

Santalové dřevo je již více než 2500 let používány například při náboženských obřadech a rituálech v Indii a Číně. Jedná se o listnaté stromy s aromatickým dřevem. Santalové dřevo se pro vysoký obsah vonných silic používá nejen v léčitelství ale také v kosmetickém průmyslu. Pro potřeby parfumérů se extrakt získává destilací z rozdrcených kořenů a kmene. Santalové dřevo je žluté a těžké s jemnými vlákny. V kosmetickém průmyslu má značný význam jako stabilizátor. Na rozdíl od jiných aromatických dřev si svoji vůni zanechává během několika let. Nejvíce je však oblíbené kvůli balzámovitou a dřevitým tónům, které zanechává ve výsledné vůni parfému. Santalové stromy se pěstují v Austrálii a Indii, kde jsou zákonem chráněné.