bvlgari parfém

 
 
 
 
BVLGARI Parfum

 

BVLGARI je luxusní italská značka založena zakladatelem Sotirios Voulgaris v roce 1884. Název společnosti je odvozen od příjmení zakladatele a písmeno "V" je v latinské klasické abecedě znak pro "U" takže slovo se jednoduše vyslovuje jako by bylo napsáno "BULGARI"

Zakladatel byl původem z Řecka, kde se vyučil zlatnických řemeslu. Opustil své rodné město v roce 1877 a nasměroval si to nejdřív na Korfu, později do Neapole a následně zakotvil v Římě v roce 1881. Společnost BVLGARI otevřel v roce 1884.

Vlajkový obchod společnosti byl otevřen v roce 1905 s pomocí jeho synů v Římě na ulici Via dei Condotti a netrvalo dlouho a stal se slavným a velmi úspěšným. První mezinárodní obchody byly otevřeny v roce 1970 v New Yorku, Paříži, Ženevě av Monte Carlo. BVLGARI má ke dnešnímu dni celosvětově přibližně 300 obchodů.

Zpočátku byl známý "jen" pro své krásné šperky, později svou nabídku rozšířili na hodinky, doplňky, kabelky, hotely a vůně. První vůně z domu Bvlgari byla vůně Eau Parfumée au Thé Vert v roce 1992.

 
 

BVLGARI

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
BVLGARI - Aqva pour Homme
Panske
S506 Alternativní vůně k parfumu

BVLGARI - Aqva pour Homme

390 Kč
BVLGARI - Black
DámskePanske
S507 Alternativní vůně k parfumu

BVLGARI - Black

390 Kč
BVLGARI - BLV Notte
Panske
S508 Alternativní vůně k parfumu

BVLGARI - BLV Notte

390 Kč
BVLGARI - Bvlgari pour Homme
Panske
S509 Alternativní vůně k parfumu

BVLGARI - Bvlgari pour Homme

390 Kč
BVLGARI - Omnia Crystalline
Dámske
S309 Alternativní vůně k parfumu

BVLGARI - Omnia Crystalline

390 Kč

 
 


Vůně BVLGARI byly vytvořeny ve spolupráci s parfuméry: Annick Menard, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Jean-Claude Ellena, Sophia Grojsman, Beatrice Piquet, Olivier Polge, Carlos Banaiáš Sophie LABBE, Daniela (Roche) Andrier a Nathalie Lorson.