Parfum BVLGARI - Aqva pour Homme - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

BVLGARI

S506 Alternativní vůně k parfumu

BVLGARI - Aqva pour Homme

Výrobce:BVLGARI
Kód:S50506
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 5
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50506
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100506
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV506
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Italský módní dům Bvlgari se kromě výroby módních doplňků zapsal do historie i jako velmi úspěšný producent luxusních parfémů. V roce 2005 představil pro mužské publikum parfem s názvem Bvlgari Aqva Pour Homme . Smyslný a přitažlivý parfém už svým názvem prozrazuje, že se jedná o živelnou vůni, která s sebou přináší sílu moře. Inspirován úžasnou přírodou středozemního moře, ohromujících pláži a neutuchající silou mořského vlnobití ohromí Vaše smysly. Mužské tělo posíleny nekonečnou a neúnavnou energií, nepoddajností, klidem, rozvahou a svěžestí moře dostává nový impuls pro další úspěšně pokrok životem. Parfemy Bvlgari dělají muže elegantním, vznešeným, neodolatelným, silným, inspirativní a sebevědomým při plánování, organizování, rozhodování a provádění všech důležitých mužských činností.

Vodní parfém Bvlgari Aqva Pour Homme Vás při prvním kontaktu vodopádu svěžesti a čistoty osloví esencemi pomeranče, mandarinky a listku pomerančovníku. Přítomnost moře, jeho přílivu a neodmyslitelného šumivého vlnobití dále přinášejí mořská řasa, levandule a květ bavlníku. Dávku smyslnost a hloubku dodávají parfému šalvěj, ambra, pačuli, cedr a jiné dřevité tóny. Kvalitní a luxusní parfémy Bvlgari Vás unesou na moře pohody proudem tajemné smyslnosti a nekonečným pocitem svěžesti, radosti a štěstí.

 

Hlava:

 • lístky pomerančovníku petitgrain
 • pomeranč
 • Mandarinka

Srdce:

 • mořská řasa
 • levandule
 • květ bavlníku

Základ:

 • pačuli
 • dát Virginie
 • drevité tóny
 • Ambra
 • šalvěj

 

 

Pačuli je tropická bylina s malými růžově bílými květy. Její vůně je velmi silná a proto se již stovky let používá při výrobě parfémů. Extrakt se získává z fermentovaných listů rostliny. Parfuméři používají pačuli nejen jako stabilizátor ale parfému dodá zvláštní exotický nádech a tón. Vytváření orientálních a exotických vůni by se bez ní určitě neobešlo. Její vůně připomíná směs vlhkého balzamikového dřeva a železa. Vše však spolu působí sladce a bylinkově. Pěstuje se zejména v Indonésii.

Cedr , který patří mezi jehličnaté stromy roste v pohořích Himálaje a oblastech Středozemního moře. Běžně dorůstá délky přes 20 metrů a může se dožít i 1000 let. Roste v nadmořských výškách 1400 až 2500 mnm Olej získaný z cedrového dřeva je jednou z nejstarších přísad používaných v kosmetickém průmyslu. Má výraznou dřevitou, kořeněnou, pryskyřičnou vůni. Používá se jako základní tón mnoha známých oblíbených parfémů. Nesmí chybět ve výbavě žádného parfuméra.

Ambra považují parfuméři za jeden z nejlepších stabilizátor parfémů. Její původ Vás však velmi neokouzlí. Vyskytuje se v tropických oceánech na hladině vody jako černé, voskovité a lepkavé kusy nestrávených zbytků obsahu velrybího žaludku. Čerstvá ambra nepříjemně zapáchá, ale čím je starší mění své aroma na příjemnou a zemitou. Mění se také její barva ze šedosivej až černé na zlatožlutou až jantarovou. Důležitá je však jeho účinek v parfémech a také skutečnost, že dnes se vyrábí výhradně synteticky v laboratořích. Ale i přesto je vysoce oceňována a má velkou hodnotu.

Šalvěj svým latinským názvem informuje, že dokáže léčit. Věděli to už ve středověku a používala se ve formě esenciálního oleje na různé způsoby. Svěží a kořeněná vůně je to co parfumérů nejvíce zaujalo na této zelené květince s fialovými květy. Z rodu Salvia existuje více než 1000 druhů těchto krásných květin. Nesmíme zapomenout ani na využití v gastronomii a dekoraci zahrad.