CACHAREL

 
 
 
 
Cacharel Parfum

 

CACHAREL je francouzská značka nabízející módu, doplňky a vůně. Společnost byla založena v roce 1962 designérem Jeanem Bousqueta, název společnosti byl odvozen od místního termínu pro malou domácí kachnu v regionu Camargue ve Francii - Anas querquedula.

Značka Cacharel začala být vnímána pak jako jedna z jejich moderních růžových košil objevila na obálce magazínu ELLE v roce 1963 av průběhu 70 tých let popularita společnosti prudce narůstala.

Známý pro svou mladou, ženskou módu, dům Cacharel rozšířil své portfolio s uvedením své první vůně - Anis Anis v roce 1978. Tento klasický parfém pro ženy se ještě i dnes prodává a následovalo ho velké množství parfémů pro dámy i pro pány.

Cacharel svůj první parfém vydal v roce 1978 a nejnovější vyšel v roce 2014.

 

 

 
 

CACHAREL

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
CACHAREL - Amor Amor
Dámske
S310 Alternativní vůně k parfumu

CACHAREL - Amor Amor

390 Kč
CACHAREL - Anais Anais Premier Delice
DámskeNovinky
S311 Alternativní vůně k parfumu

CACHAREL - Anais Anais Premier Delice

390 Kč
CACHAREL - Gloria
Dámske
S312 Alternativní vůně k parfumu

CACHAREL - Gloria

390 Kč
CACHAREL - Noa
Dámske
S313 Alternativní vůně k parfumu

CACHAREL - Noa

390 Kč

 
 


Vůně pro Cacharel byly vytvořeny s parfuméry Laurent BRUYERE, Dominique Ropion, Honorine Blanc, Sophie LABBE, Pierre Wargnye, Roger Pellegrino, Robert Gonnon, Paul Leger, Raymond Chaillan, Olivier Crespo, Dora Baghriche-Arnaud, Gerard GOUPIL, Jean Guichard, Domitille Bertier , Olivier Polge, Jean-Pierre Bethouart, Carlos Alberto Morillas a Bena.