Parfum CAROLINA HERRERA - 212 VIP - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

CAROLINA HERRERA

S321 Alternativní vůně k parfumu

CAROLINA HERRERA - 212 VIP

Výrobce:CAROLINA HERRERA
Kód:S50321
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 6
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50321
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100321
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV321
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Dámský parfém Carolina Herrera 212 VIP je určen pro mladé, sebevědomé a energické ženy připraveny bavit se a užívat si života velkoměsta naplno. Pomůže Vám zapadnout mezi velmi důležitých lidí a stát se tak jedinečnou. Svěží a aromatická Vám pomůže vystoupit z řady všednosti a stanete se centrem dění a středem zejména mužské pozornosti.

Květinově ovocná vůně je charakteristická svěží a příjemně sladkou vůní. Ovocné tóny se prolínají s výraznou a nezaměnitelnou gardénií. Nejvýraznější vanilka dodá vůni u Vás probudí chuť zakousnout do její sladkosti. Pižmo celou kombinaci zaobalit jakoby do jemnosti a hebkosti sametu a vůně tak získává jemnost a hloubku. Jedinečná a specifická je aroma rumu, která je také výrazná a zanechává pocit mladistvé nerozvážnosti a impulzivity. Celý osvěžující koktejl působí velice žensky, luxusně a elegantně.

Vhodný pro použití během běžného dne ale i na horký letní večírek. Zaručeně se stane nepřehlédnutelný, důležitou a výjimečnou. Staňte se VIP.

 

Hlava:

  • mučenka
  • pokoj

Srdce:

  • pižmo
  • Gardenia

Základ:

  • fazole tonka
  • vanilka

 

 

Pižmo nebo mošus je velmi pronikavá a páchnoucí látka, která se strukturou podobá feromonu. Dá se pořídit z podkožního vaku samce Kabar pižmového žijícího ve střední Asii. Používají ho k označování svého území. Údajně se jedná o afrodiziakum a proto se stalo oblíbeným doplňkem v mnoha výrobcích. Parfuméři jej využívají kvůli jeho schopnosti dodat vůni pronikavé, měkké a smyslné tóny, které dokáží vyvíjenou vůni zaoblit. Používá se také jako fixátor k prodloužení trvanlivosti vůně parfémů. Samozřejmě v dnešní moderní a technicky vyspělé době víme tento výtažek získávat synteticky.

Fazole tonka pochází z Jižní Ameriky a její semena jsou černé barvy a její povrch je vrásčitý. Je častou součástí mnoha parfémů, ale používá se i v ostatních kosmetických prostředcích kvůli své specifické aroma. Její aroma je ostřejší a připomíná trochu vůni mandlí. Její vůně je velmi intenzivní proto ji třeba používat ve správných množstvích. Aroma se nejvíce uvolňuje po jejím nastrouhání. Jako koření je velmi oblíbená v gastronomii, například i při přípravě dezertů. Její aroma může lišit i podle toho zda je použita v teplých nebo studených pokrmech.

Vanilka je aromatické koření a má svůj původ na Madagaskaru. Nepoužívá se pouze na přípravu sladkých jídel a nápojů ale také v kosmetickém průmyslu. Na výrobu extraktů se využívají její plody nebo semena z vanilkových lusků. Nejdůležitější látkou je vanilin, který má příjemnou vůni a sladkou chuť. V přírodním stavu obsahuje i mnoho dalších organických a aromatických látek. V syntetické podobě je její aroma méně lahodnější a více ostřejší. Její výtažky dodávají zejména květinovým nebo jantarovým vůním hloubku a plnost. Parfuméři oblibě také velkou vytrvalost vůně, kterou vanilka poskytuje.