chloe parfém

 
 
 
 
Chloé Parfum

 

Chloé je francouzský módní dům, který založil designér Gaby Aghion v roce 1952. Gabi se narodil v Egyptě av roce 1945 se přestěhoval do Paříže ao pár let později se začal psát příběh Chloé. Právě Gabi se považuje za toho, kdo první použil frázi "prêt-à-porter" což v překladu znamená "připraven nosit". V 50 tých letech 20. Století Chloé začal vyrábět oblečení na míru z měkkých luxusních látek, což v té době zaznamenalo velký úspěch. Jednalo se o revoluční trend a nastavení nové módní koncepce.

Aghion zůstal ve společnosti až do roku 1985 kdy byla prodána. Dveřmi společnosti prošlo několik zvučných jmen světových designérů, jako např. Karl Lagerfeld a Steel McCartney. Chloé také vyrobila kolekci See, která byla věnována mladým a byla samozřejmě i cenově dostupnější.

Titulní vůně od Chloé pro ženy vyšla na trh v roce 1975. Nová verze parfému Chloé byla vydána v roce 2008, aby přitáhla mladé ženy s moderními chutěmi. Chloé nabízí své vůně ve spolupráci s Coty.

 

 
 

CHLOE

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
CHLOE - Chloe Chloe
NovinkyDámske
S328 Alternativní vůně k parfumu

CHLOE - Chloe Chloe

390 Kč
CHLOE - Chloe Love
Dámske
S329 Alternativní vůně k parfumu

CHLOE - Chloe Love

390 Kč

 
 


Vůně pro společnost Chloé byly vytvořeny ve spolupráci s parfumistami Betty Busse, Clement Gavarry, Carlos Banaiáš Amandine Marie, Michel Almairac, Nathalie Lorson, IFF, Anne Flipo, Louise Turner, Domitille Bertier, Alienor Massenet and Nathalie Gracia-Cetto.