CHOPARD

 
 
 
 
Chopard Parfum

 

Chopard byl švýcarský hodinář a klenotník. Dům založil v roce 1980 Švýcar jménem Louis Ulysse Chopard. Společnost byla založena v malé švýcarské vesnici Sonvillier. Prvopočátky firmy byly věnovány pouze hodinářství se švýcarskou přesností. Chopard si dokázal sám vyrobit mnoho komponent do hodinek sám doma. Prestiž této společnosti se díky kvalitě výrobků a vysoké přidané hodnotě ruční práce rychle rozšířila a syn zakladatele otevřel druhou pobočku v La Chaux de Fonds av roce 1921 se společnost přestěhovala do Ženevy. Pravnuk Paul Andre Chopard převzal společnost v roce 1943. V roce 1963 společnost hledala kupce, který by dokázal pokračovat a povznést bohatou rodinnou historii a nakonec byla společnost prodána německému hodináři Karlu Scheufele.

Pod novým vedením Chopard zažil obrovský růst. Celá firma prošla modernizací a rozšířila své portfolio o výrobu jemných šperků.

V roce 1992 začal Chopard spolupracovat s L'Oréal, aby společně uvedli na trh první parfémy. První vůně, která spatřila světlo světa byla sladká a populární dámská vůně Casmir. Na trh byla uvedena v roce 1992 a zaznamenala obrovský úspěch. První mužská vůně byla uvedena na trh v roce 1994 a jmenovala se Heaven. Firma nabízí spoustu svých vůní ve flakonech připomínajících drahokam a také nesou stejnojmenný název jako některé jejich šperky a hodinky.

 

 
 

CHOPARD

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
CHOPARD - Casmir
Dámske
S330 Alternativní vůně k parfumu

CHOPARD - Casmir

390 Kč
CHOPARD - Wish
Dámske
S331 Alternativní vůně k parfumu

CHOPARD - Wish

390 Kč

 
 


Vůně pro společnost Chopard byly vytvořeny ve spolupráci s parfumistami Olivier Polge, Bruno Jovanovic, Louise Turner, Michel Girard, Michel Almairac, Nathalie Lorson, Thierry Wasser, Amandine Marie, Jean-Christophe Herault, Dominique Ropion, Veronique Nyberg, Alberto Morillas, Christine Nagel , Mark Buxton, Lucas Sieuzac, Nathalie Feisthauer, Alexandra Jouet and Ursula Wandel.