diesel parfém

 
 
 
 
DIESEL Parfum

 

Diesel je italská značka oblečení, kterou založil Renzo Rosso v roce 1978. Společnost je pravděpodobně nejznámější pro svou kolekci DENIM. Její oděvní linie a doplňky jsou známé hlavně pro mladého spotřebitele.

Rosso založil značku Diesel se záměrem vytvořit módní dům a ukrojit si svůj niche podíl. Obrovský úspěch společnosti hlavně v prvních 20ti letech podnikání je připsán hlavně kreativnímu řediteli, kterým byl Wilbert Das. Jako nováček z oděvní školy, Das byl původně zaměstnán pro vytvoření mužské kolekce, ale svou pílí a kreativitou se rychle vypracoval na kreativního ředitele v roce 1993. Dasova vize vedla společnost a mezinárodní marketingové strategie dalších 20 let. Produkty Nafta, včetně parfémů se prodávají v síti retailových obchodů, kterých je bezmála 5000.

Das odešel ze společnosti v roce 2009 a nynější marketingový ředitel je Bruno Colin. Diesel je známý hlavně pro svůj inovativní přístup k marketingu. První vůně této společnosti vyšla na trh v roce 1996 s příznačným názvem DIESEL. Vůně byla vytvořena v partnerství s Marbet. Od roku 2006 Diesel vydává vůně ve spolupráci s L'Oréal. Jejich vůně jsou určeny mladým věkovým skupinám.

 

 
 

DIESEL

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
DIESEL - Diesel
DámskePanske
S531 Alternativní vůně k parfumu

DIESEL - Diesel

390 Kč
DIESEL - Fuel for life
Dámske
S341 Alternativní vůně k parfumu

DIESEL - Fuel for life

390 Kč
DIESEL - Fuel For Life
Panske
S532 Alternativní vůně k parfumu

DIESEL - Fuel For Life

390 Kč
DIESEL - Only The Brave
Panske
S533 Alternativní vůně k parfumu

DIESEL - Only The Brave

390 Kč
DIESEL - Only The Brave Tattoo
Panske
S534 Alternativní vůně k parfumu

DIESEL - Only The Brave Tattoo

390 Kč

 
 

 

Vůně byly vytvořeny ve spolupráci s parfumistami jako Geza Schoen, Annick Menard, Jacques Cavallier, Thierry Wasser, Harry Fremont, Olivier Crespo, Landi Arturetto, Fabrice Pellegrin, Anne Flipo, Pascal Gaurin, Alienor Massenet, Olivier Polge, Pierre Wargnye, Antoine Maisondieu and Shyamala Maisondieu.