donna karan parfém

 
 
 
 
Donna Karan Parfum

 

Donna Karan je americká módní společnost založená návrhářkou Donna Karan a její zesnulým manželem Stephanem Weissem. V 70 tých letech začala navrhovat pro Anne Klein a vlastní značku si vybudovala v roce 1984. Designérka si vysloužila slávu za svou ženskou kolekci postavenou na sedmi výměnných kusech, jejichž cílem bylo, aby žena dokázala zaujmout ve dne iv noci.

Společnost rozšířila svou značku o modely DKNY zaměřeny pro mladší ženy a samozřejmě DKNY jeansy, až nakonec skončili u dětského oblečení, domácích doplňcích a "beauty" produktech.

Její první parfém "Donna Karan for women" byl na trh uveden v roce 1992. Ve spolupráci s Estee Lauder byly na trh v průběhu 90 tých let uvedeny dámské i mužské vůně.

V roce 2000 společnost získal konglomerát LVMH. Parfémy se však nadále prodávají pod jménem Donna Karan a DKNY etiketami.

 

 
 

DONNA KARAN

 
DONNA KARAN - DKNY Be Delicious
Dámske
S347 Alternativní vůně k parfumu

DONNA KARAN - DKNY Be Delicious

390 Kč

 
 

 

Na produkcí parfém Donna Karan se podíleli parfumisti Rodrigo Flores-Roux, IFF, Alberto Morillas, Harry Fremont, Trudi Loren, Yann Vasnier, Anne Flipo, Maurice Roucel, Olivier Gillotin, Pierre Negrin, Jean-Marc Chaillan, Yves Cassar and Calice Becker.