DUNHILL

 
 
 
 
Dunhill Parfum

Alfred Dunhill je americký módní dům, který se specializuje na mužskou módu a luxusní oblečení. Společnost začala, když tehdy 21 letý Alfred Dunhill převzal otcův sedlářskému podnik v roce 1983. Viděl obrovský potenciál v automobilovém průmyslu a tak začal vyrábět kožené autodoplňky. Jeho první výrobky byly pro jeho dobu poměrně nestandardní, nakolik to byly trouby, reflektory a také hodiny do palubní desky. Dunhill také začal vyrábět kabáty, brýle a jiné doplňky pro řidiče.

V roce 1907 došlo k další velké změně když Dunhill otevřel tabákovou továrnu. Bylo to velmi úspěšné rozhodnutí a společnosti umožnilo expanzi na nové trhy do Paříže a New Yorku. Dunhill byla také první společnost, což vyvinula zapalovač, který bylo možné obsluhovat jen jednou rukou. V roce 1963 Dunhill začal prodávat vlastní značku cigaret.

Dunhill revitalizovat svou značku v roce 2005, kdy poprvé najal kreativního ředitele Kim Jonese.

Dunhill parfémy jsou jako jejich ostatní produkty určené pro mužského luxusního spotřebitele. První parfém pro pány byl na trh uveden v roce 1934 - "Dunhill for Men".

 
 

DUNHILL

 
DUNHILL - Desire for a Men
Panske
S542 Alternativní vůně k parfumu

DUNHILL - Desire for a Men

390 Kč

 
 

 

Parfémy Dunhill byly vytvořeny ve spolupráci s parfumeriích Gerard Anthony, Philippe Romano, Michel Almairac, Maurice Roucel, Alain Astori, Michel Girard, Carlos Bena and Volkov Franck.