ERMENEGILDO ZEGNA

 
 
 
 
Ermenegildo Zegna Parfum

 

Ermenegildo Zegna je italský módní dům známý pro výrobu kvalitních pánských oděvů od roku 1910. Dům původně založil Ermenegildo Zegna a zůstal v rodinném podnikání až dodnes, pod vedením čtvrté generace rodiny Zegna.

Firma vyrábí každý aspekt jejího oděvu, od tkaniny až po konečný produktu. Zegna mlýn na vlnu byl také založen v roce 1910 a produkuje látku, která se používá v Zegna oblecích. Společnost je jedním z největších výrobců jemných tkanin na světě, vyrábějí více než 2,3 milionu metrů vlny ročně. Kromě svých vlastních vysoce kvalitních obleků, Zegna také vyrábí vlněné obleky pro designéry, včetně Gucci, Yves Saint Laurent a Tom Ford. Zegna je známá pro její důraz na kvalitu, novodobé technologie a vysoce kvalitní produkci vlny.

Zegna otevřela svůj první butik v Paříži v roce 1980 a ke dnešnímu dni má Zegna kolem 500 vlastních prodejen po celém světě. První vůně z Zegna byl nabízen ve spolupráci s YSL Beauté. Společnost podepsala novou licenční smlouvu na výrobu vůní s Estée Lauder v roce 2011.

 

 
 

ERMENEGILDO ZEGNA

 
ERMENEGILDO ZEGNA - Zegna Pour Homme
Panske
S543 Alternativní vůně k parfumu

ERMENEGILDO ZEGNA - Zegna Pour Homme

390 Kč

 
 

 

Parfémy Zegna byly vyrobeny ve spolupráci s parfumistami Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Antoine Lie, Pierre Negrin, Olivier Gillotin, Daniela (Roche) Andrier, Frank Voelkl a Harry Fremont.