Parfum GUCCI - Envy Me - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

GUCCI

S365 Alternativní vůně k parfumu

GUCCI - Envy Me

Výrobce:GUCCI
Kód:S50365
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 3
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50365
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100365
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV365
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Módní dům Gucci přichází v roce 2004 na trhu s  dámským parfémem Envy Me . Děje se tak sedm let později od vydání předchozí velmi úspěšné a oblíbené vůně Envy. Květinově ovocný parfém s pižmovým tóny si oblíbí zejména mladé, odvážné a nespoutané ženy. Parfém Envy Me značky Gucci přinese luxusní potěšení Vašim smyslem i duši, dodá jedinečný nádech svůdnosti a Vy se budete cítit výjimečně kouzelně. Zvyšte si vlastní sebevědomí s parfémem Envy Me od Gucci a staňte se troufale neodolatelnou. Vaše magická přitažlivost nenechá Vaše okolí na klidu a bude Vám ji závidět.

Envy Me je svým specifickým složením více druhů ingrediencí. Svěžest vůni dodávají šťavnatý ananas, broskev a mango a specifické pikantní tóny mají na starosti růžový pepř, liči, fazole tonka a granátové jablko. Nesmí chybět jemná aromata louky plné květů kasie, pivoňky, jasmínu a růže. V závěru trůní hřejivé tóny teakového a santalového dřeva s pižmem a tabákem. Envy Me Vám dodá potřebnou dávku jedinečnosti, spontánnosti, sebejistoty a neodolatelnosti. Nechte se do ní zahalit a vyšlete odkaz všem okolo, záviďte mi.

 

Hlava:

 • ananas
 • růžový pepř
 • Barry
 • broskev
 • jasmín
 • mango

Srdce:

 • pivónia
 • bílý čaj
 • granátové jablko
 • Litchi
 • růže

Základ:

 • teakové dřevo
 • santalové dřevo
 • fazole tonka
 • pižmo
 • tabák

 

 

Bílé květy jasmínu tvoří základ pro výrobu jednoho z nejdůležitějších éterických olejů. Na květiny se začínají objevovat v květnu a červnu. Vyrůstají na krátkých bočních výhoncích. Jsou žluté barvy a květiny dorůstají do velikosti přibližně jednoho centimetru. Neslouží jen ke zkrášlení okenní parapety nebo zahrádky, nebo jeho využití je velmi důležité i v kosmetickém průmyslu. Stačí maličké množství tohoto extraktu velmi výrazné aroma a jemné vůně dosáhnou energii a hladkost, které jsou pro parfém tak důležité. Jasmín pochází k Egypta a na světě existuje více než dvě stě různých odrůd. V současnosti se ho nejvíce pěstuje ve Francii a jeden kilogram extraktu jasmínu má hodnotu několik tisíc Eur. K získání jednoho kilogramu éterického oleje třeba nasbírat minimálně šest tisíc kilogramů bílých květů jasmínu. Květiny se musí sbírat před svítáním, v opačném případě by ztratily až 20% své vůně. Květy se sbírají výhradně ručně.

Pižmo nebo mošus je velmi pronikavá a páchnoucí látka, která se strukturou podobá feromonu. Dá se pořídit z podkožního vaku samce Kabar pižmového žijícího ve střední Asii. Používají ho k označování svého území. Údajně se jedná o afrodiziakum a proto se stalo oblíbeným doplňkem v mnoha výrobcích. Parfuméři jej využívají kvůli jeho schopnosti dodat vůni pronikavé, měkké a smyslné tóny, které dokáží vyvíjenou vůni zaoblit. Používá se také jako fixátor k prodloužení trvanlivosti vůně parfémů. Samozřejmě v dnešní moderní a technicky vyspělé době víme tento výtažek získávat synteticky.

Santalové dřevo je již více než 2500 let používány například při náboženských obřadech a rituálech v Indii a Číně. Jedná se o listnaté stromy s aromatickým dřevem. Santalové dřevo se pro vysoký obsah vonných silic používá nejen v léčitelství ale také v kosmetickém průmyslu. Pro potřeby parfumérů se extrakt získává destilací z rozdrcených kořenů a kmene. Santalové dřevo je žluté a těžké s jemnými vlákny. V kosmetickém průmyslu má značný význam jako stabilizátor. Na rozdíl od jiných aromatických dřev si svoji vůni zanechává během několika let. Nejvíce je však oblíbené kvůli balzámovitou a dřevitým tónům, které zanechává ve výsledné vůni parfému. Santalové stromy se pěstují v Austrálii a Indii, kde jsou zákonem chráněné.

Fazole tonka pochází z Jižní Ameriky a její semena jsou černé barvy a její povrch je vrásčitý. Je častou součástí mnoha parfémů, ale používá se i v ostatních kosmetických prostředcích kvůli své specifické aroma. Její aroma je ostřejší a připomíná trochu vůni mandlí. Její vůně je velmi intenzivní proto ji třeba používat ve správných množstvích. Aroma se nejvíce uvolňuje po jejím nastrouhání. Jako koření je velmi oblíbená v gastronomii, například i při přípravě dezertů. Její aroma může lišit i podle toho zda je použita v teplých nebo studených pokrmech.