Parfum GUCCI - Flora - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

GUCCI

S366 Alternativní vůně k parfumu

GUCCI - Flora

Výrobce:GUCCI
Kód:S50366
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 1
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50366
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100366
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV366
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

V roce 2009 uvádí módní dům Gucci na trh novinku s názvem Flora , která je určena speciálně pro mladé ženské publikum. Jedinečnými podmanivými květinovými tóny hladí něžnou a mladou ženskou duši. Podporuje a vyzdvihuje její hlubokou smyslnost a dodává odvahu vystoupit z řady. Nebojte se s vůní Flora dát najevo, že i Vy dokážete být elegantně oslnivá. Ukažte že v sobě máte dostatek šarmu a charismatu. Obklopte se květinovým luxusem Flora značky Gucci a užívejte si její něžný dotek na těle ale i pohledy všech kolemjdoucích, kteří se za vámi jistě budou otáčet.

Jako je citelné z názvu Flora nejvýraznějšími ingrediencemi jsou extrakty květů pivoňky, růže a vonokvětka, tedy osmanthusu. Celý tento květinový mix umocňuje šťavnatost citrusů av závěru ji zaoblují hřejivé a teplé tóny santalového dřeva a pačuli. Parfém Flora od Gucci využijete ve všední pracovní den ale i na romantické večeři a nic jí nezkazíte. Bude Vás dělat smyslnou v každém okamžiku a každé situaci.

 

Hlava:

  • citrusy
  • pivónia
  • Mandarinka

Srdce:

  • vonokvětka
  • růže

Základ:

  • santalové dřevo
  • pačuli
  • růžový pepř

 

 

Pivoňka patří mezi jednu nejkrásnějších a nejvděčnějších zahradních trvalek, které v zahrádkách rostou jako keřového nebo bylinné rostliny. Víme je nalézt na každém kontinentu severní polokoule a existuje jich více než 33 druhů. Všechny druhy mají však jeden společný jmenovatel a tím je příjemná vůně kterou zkrášlují své okolí. Kvetou většinou počátkem léta. V parfémovém průmyslu našla pivoňka své uplatnění díky svým velmi svěžím květinovým tónům, které se velmi době hodí pro použití a párování k ostatním květinovým aroma. Nejvíce se hodí k jemným květinovým tónům růže v dámských parfémech.

Santalové dřevo je již více než 2500 let používány například při náboženských obřadech a rituálech v Indii a Číně. Jedná se o listnaté stromy s aromatickým dřevem. Santalové dřevo se pro vysoký obsah vonných silic používá nejen v léčitelství ale také v kosmetickém průmyslu. Pro potřeby parfumérů se extrakt získává destilací z rozdrcených kořenů a kmene. Santalové dřevo je žluté a těžké s jemnými vlákny. V kosmetickém průmyslu má značný význam jako stabilizátor. Na rozdíl od jiných aromatických dřev si svoji vůni zanechává během několika let. Nejvíce je však oblíbené kvůli balzámovitou a dřevitým tónům, které zanechává ve výsledné vůni parfému. Santalové stromy se pěstují v Austrálii a Indii, kde jsou zákonem chráněné.

Pačuli je tropická bylina s malými růžově bílými květy. Její vůně je velmi silná a proto se již stovky let používá při výrobě parfémů. Extrakt se získává z fermentovaných listů rostliny. Parfuméři používají pačuli nejen jako stabilizátor ale parfému dodá zvláštní exotický nádech a tón. Vytváření orientálních a exotických vůni by se bez ní určitě neobešlo. Její vůně připomíná směs vlhkého balzamikového dřeva a železa. Vše však spolu působí sladce a bylinkově. Pěstuje se zejména v Indonésii.