Parfum GUCCI - Gucci by Gucci Sport - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

GUCCI

S556 Alternativní vůně k parfumu

GUCCI - Gucci by Gucci Sport

Výrobce:GUCCI
Kód:S50556
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 1
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50556
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100556
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV556
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Luxusní italský módní dům Gucci v roce 2010 zaplnil parfumerie svojí novinkou s názvem Gucci By Gucci Sport. Klasický a luxusní parfém se svěžími tóny vitality si oblíbí zejména sportovně založení muži, kteří rádi překonávají vlastní limity. Gucci By Gucci Sport je pokračovatelem původní vůně Gucci By Gucci Pour Homme, a její elegantní a šarmantní charakter doplňuje o nevázanost a ležérnost. Aktivní způsob života, který je plný nových zážitků a dobrodružství, adrenalinových sportů na hranici lidských možností, neustálého pohybu ve městě, které nikdy nespí, nebo turistického pobytu v divoké přírodě, jsou činnosti které nadevše zbožňujete. Těmito zážitky Vás budou věrně doprovázet a motivovat k výkonům parfémy Gucci. Protože život není jen samá zábava, ale i pracovní povinnosti, s parfémem Gucci By Gucci Sport budete i elegantním gentlemanem při zvládání firmy. I při této činnosti Vám dokonalý parfém Gucci bude připomínat chvíle volnosti, svobody a oddechu strávené v otevřených prostorách, které budou balzámem na Vaši duši.

Jednoduché složení s potřebným zastoupením ovoce dává parfému Gucci By Gucci Sport svěží podtón. V úvodu Vás přivítají tóny šťavnatého grapefruitu, sladké mandarinky a příjemného cypřiše, které zásobují parfem přílivem energie. Decentní střední tóny patří kardamomu, jalovci a Figeľa a poskytují parfému dávku elegance. Dřevitý základ z vetiveru, pačuli a ambrette zahalí parfém sametovým teplem a dodá mu potřebnou hloubku smyslnosti. Parfemy Gucci svou jedinečností a správnou kombinací ingrediencí budou Vaším věrným společníkem nejen při sportování, ale během celého dne každého roku kdy zatoužíte po dávce smyslné energie a pozitivismu.

 

Hlava:

  • grapefruit
  • Mandarinka
  • cypruštek

Srdce:

  • kardamon
  • jalovec
  • číča

Základ:

  • vetiver
  • pačuli
  • ambrette

 

 

Kardamom znali v Řecku a Římě spíše jako koření. V Asii ho používali při přípravě čaje a kávy. Plod se podobá zázvoru a jeho semene mají silnou kořeněnou a sladkou, jakoby citrónovou vůni. Po šafránu je kardamom druhý nejdražším kořením. Používá se k ochucení sladkostí a osvěžení dechu. Jeho účinky jsou však velmi důležité také v léčitelství. Snižuje zahleňování mlékem, váže na sebe kofein, zlepšuje trávení.

Vetiver je tráva rostoucí v tropickém podnebí. Má dlouhou a bohatou historii. V Indii ho například používají i jako žaluzie na ochranu proti slunci. Roste do výšky 1,5 až 2 ma její aromatické kořeny rostou do hloubky 30 cm. Kořeny mají jemnou zemitou, nádherně dřevitou a osvěžujícím citrusovou aroma. Na parfumérské účely se používá olej z vetiveru, který se získává destilací kořenů vodní párou. Olej patří mezi nejlepší oleje používané v orientálních parfémech, kterým dodává temperamentní tón. Kromě toho má chladící vlastnosti a používá se jako i stabilizátor.

Pačuli je tropická bylina s malými růžově bílými květy. Její vůně je velmi silná a proto se již stovky let používá při výrobě parfémů. Extrakt se získává z fermentovaných listů rostliny. Parfuméři používají pačuli nejen jako stabilizátor ale parfému dodá zvláštní exotický nádech a tón. Vytváření orientálních a exotických vůni by se bez ní určitě neobešlo. Její vůně připomíná směs vlhkého balzamikového dřeva a železa. Vše však spolu působí sladce a bylinkově. Pěstuje se zejména v Indonésii.

Ambrette je aromatická rostlina původem z Indie, známé pro svou nezaměnitelné aroma a léčitelské účinky. Velmi dlouho byl využíván jako rostlinná náhrada biologického pižma při vytváření těch nejlepších parfémů. Semínka, lusky, listy a výhonky se používají také v gastronomii a pochutnávají si na něm ti největší gurmáni. Olej pro využití v kosmetickém průmyslu se získává lisováním semínek. Jeho extrakt dodává vůni sametovou jemnost.