Parfum GUCCI - Gucci by Gucci - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

GUCCI

S555 Alternativní vůně k parfumu

GUCCI - Gucci by Gucci

Výrobce:GUCCI
Kód:S50555
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 10
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50555
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100555
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV555
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Světoznámý italský módní dům Gucci zaplnil v roce 2008 parfumerie svojí novinkou Gucci By Gucci Pour Homme . Stalo se tak o rok později od uvedení dámské verze Gucci By Gucci. Luxusní dřevitý parfém je léty ověřenou klasikou plnou svěží elegance a jemného šarmu, kterou zbožňují všichni muži. Moderní muž, který mě cit pro módu se nenechá ovlivňovat jinými styly, názory a módními trendy, protože on sám je vytváří a určuje jejich směr. Parfémy Gucci mu dodají ještě více dokonalé elegance, šarmu, rafinovanosti, smyslnosti, mužnosti, kreativity, extravagance a volnosti aby mohl svůj talent nadále rozvíjet. Vystupte z davu s nadčasovým parfémům Gucci By Gucci Pour Homme a rozzařte své okolí, udělejte svět elegantnější a buďte bohémem, kterého bude chtít každý následovat a bude jejich vzorem.

Parfém Gucci By Gucci Pour Homme z italské dílny Gucci je dominantní a mužnou vůní díky jedinečné kombinaci těch nejkvalitnějších ingrediencí. První okamžiky setkání a seznámení s tímto parfémem budou ve znamení aromata čerstvého bergamotu, jemného cypřiše a něžné fialky. Srdce parfému patří silné vůni tabáku a tajemného jasmínu. Dávku smyslnosti a mužnosti dává parfému pačuli, kadidlo, ambra, pryskyřice Elemi a kůže. Parfemy Gucci By Gucci Pour Homme Vás udělají originálním a nevázaným, proto využijte tuto možnost volnosti a svobody, kterou Vám nabízí značka Gucci.

 

Hlava:

  • bergamot
  • cypruštek
  • Fialka

Srdce:

  • tabák
  • jasmín

Základ:

  • pačuli
  • kadidlo
  • Ambra
  • pryskyřice Elemi
  • Kůže

 

 

Pojmenování bergamot prý pochází z tureckého jazyka a znamená princova hruška nebo kníže hrušek. S největší pravděpodobností proto, že se na hrušku nápadně podobá svým tvarem. Jedná se o voňavé ovoce, které barvou připomíná citron a velikostí pomeranč. Pěstuje se zejména v italské Kalábrii. Pobřeží slonoviny jej používají k výrobě bergamotového oleje av Turecku z něj dělají marmelády. V kosmetickém průmyslu je důležitá svěží citrusová vůně bergamotu při výrobě jemných parfémů. Parfuméři ji mají rády i jako stabilizátor parfému. Extrakt se získává lisováním. Bergamotové silice jsou také důležitým základem chutě a vůně čaje Earl Grey.

Bílé květy jasmínu tvoří základ pro výrobu jednoho z nejdůležitějších éterických olejů. Na květiny se začínají objevovat v květnu a červnu. Vyrůstají na krátkých bočních výhoncích. Jsou žluté barvy a květiny dorůstají do velikosti přibližně jednoho centimetru. Neslouží jen ke zkrášlení okenní parapety nebo zahrádky, nebo jeho využití je velmi důležité i v kosmetickém průmyslu. Stačí maličké množství tohoto extraktu velmi výrazné aroma a jemné vůně dosáhnou energii a hladkost, které jsou pro parfém tak důležité. Jasmín pochází k Egypta a na světě existuje více než dvě stě různých odrůd. V současnosti se ho nejvíce pěstuje ve Francii a jeden kilogram extraktu jasmínu má hodnotu několik tisíc Eur. K získání jednoho kilogramu éterického oleje třeba nasbírat minimálně šest tisíc kilogramů bílých květů jasmínu. Květiny se musí sbírat před svítáním, v opačném případě by ztratily až 20% své vůně. Květy se sbírají výhradně ručně.

Pačuli je tropická bylina s malými růžově bílými květy. Její vůně je velmi silná a proto se již stovky let používá při výrobě parfémů. Extrakt se získává z fermentovaných listů rostliny. Parfuméři používají pačuli nejen jako stabilizátor ale parfému dodá zvláštní exotický nádech a tón. Vytváření orientálních a exotických vůni by se bez ní určitě neobešlo. Její vůně připomíná směs vlhkého balzamikového dřeva a železa. Vše však spolu působí sladce a bylinkově. Pěstuje se zejména v Indonésii.

Ambra považují parfuméři za jeden z nejlepších stabilizátor parfémů. Její původ Vás však velmi neokouzlí. Vyskytuje se v tropických oceánech na hladině vody jako černé, voskovité a lepkavé kusy nestrávených zbytků obsahu velrybího žaludku. Čerstvá ambra nepříjemně zapáchá, ale čím je starší mění své aroma na příjemnou a zemitou. Mění se také její barva ze šedosivej až černé na zlatožlutou až jantarovou. Důležitá je však jeho účinek v parfémech a také skutečnost, že dnes se vyrábí výhradně synteticky v laboratořích. Ale i přesto je vysoce oceňována a má velkou hodnotu.