Parfum GUCCI - Gucci pour Homme II - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

GUCCI

S557 Alternativní vůně k parfumu

GUCCI - Gucci pour Homme II

Výrobce:GUCCI
Kód:S50557
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 5
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50557
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100557
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV557
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Prestižní italská značka Gucci o čtyři roky později od uvedení svého parfému Gucci Pour Homme přichází v roce 2007 s jeho vynovenejšou verzí nazvanou Gucci Pour Homme II . Dřevitě kořenitý parfém si zachoval jedinečnou dávku elegance, smyslnosti a neodolatelné mužnosti, ale oproti předchůdci je lehčí, zářivější a jiskřivějším. Své fanoušky si najde v řadách moderních extrovertních mužů, kteří se obklopují luxusem, dbají o svůj image, milují kvalitu a vždy v každé společnosti jsou středem pozornosti. Parfémy Gucci zvýrazní a podtrhnou jejich přitažlivost, výjimečnost, smyslnost, kultivovanost, vystupování, moderní styl a charisma. Dopřejte si dávku šarmu a moderní elegance v podobě parfémů Gucci, a udělejte si svůj den i den Vašich blízkých krásnějším. Užívejte si a využívejte všechny možnosti tohoto světa, které jsou Vám k dispozici a naplňte ho hodnotnými a nezapomenutelnými zážitky a historkami.

Obohaťte svůj život luxusem v podobě Gucci Pour Homme II, který Vás dojme svou smyslností a Vy mu neodoláte. V úvodu odhalíte tóny čerstvého a šťavnatého bergamotu na pozadí esence lístku z fialky. Srdce patří kořenitým tónům ostré skořice, pikantního koření a aromatického černého čaje. Dřevité tóny olivovníku, pižma, tabákového listu a myrhy Vás dostanou svým hustým oparem tepla a smyslnosti. Zvolte parfémy Gucci s dávkou mládí a mužnosti, a vydejte se s nimi dennodenně do světa příležitostí, které čekají na Vaše odhalení.

 

Hlava:

  • lístek fialky
  • bergamot

Srdce:

  • skořice
  • koření Pimento
  • černý čaj

Základ:

  • dřevo olivovníku
  • pižmo
  • tabákový list
  • Myrha

 

 

Pojmenování bergamot prý pochází z tureckého jazyka a znamená princova hruška nebo kníže hrušek. S největší pravděpodobností proto, že se na hrušku nápadně podobá svým tvarem. Jedná se o voňavé ovoce, které barvou připomíná citron a velikostí pomeranč. Pěstuje se zejména v italské Kalábrii. Pobřeží slonoviny jej používají k výrobě bergamotového oleje av Turecku z něj dělají marmelády. V kosmetickém průmyslu je důležitá svěží citrusová vůně bergamotu při výrobě jemných parfémů. Parfuméři ji mají rády i jako stabilizátor parfému. Extrakt se získává lisováním. Bergamotové silice jsou také důležitým základem chutě a vůně čaje Earl Grey.

Skořice je známá jako koření v gastronomii v sladkých či slaných pokrmech, ale také jako afrodisiakum. Získává se z vnitřní kůry skořicovníku. V Egyptě ji znali už 2000 let před naším letopočtem, ale původně s největší pravděpodobností pochází z Číny. Patří mezi nejzdravější potraviny na světě av starověku se používala v léčitelství. Parfuméři si ji oblíbili pro její příjemnou, specifickou a ničím nenahraditelnou vůni. Patří mezi jednu z nejstarších přísad používaných v parfémech.

Pižmo nebo mošus je velmi pronikavá a páchnoucí látka, která se strukturou podobá feromonu. Dá se pořídit z podkožního vaku samce Kabar pižmového žijícího ve střední Asii. Používají ho k označování svého území. Údajně se jedná o afrodiziakum a proto se stalo oblíbeným doplňkem v mnoha výrobcích. Parfuméři jej využívají kvůli jeho schopnosti dodat vůni pronikavé, měkké a smyslné tóny, které dokáží vyvíjenou vůni zaoblit. Používá se také jako fixátor k prodloužení trvanlivosti vůně parfémů. Samozřejmě v dnešní moderní a technicky vyspělé době víme tento výtažek získávat synteticky.