Parfum GUCCI - Guilty - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

GUCCI

S367 Alternativní vůně k parfumu

GUCCI - Guilty

Výrobce:GUCCI
Kód:S50367
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 5
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50367
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100367
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV367
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Dámský parfém Guilty od módního domu Gucci je dostupný pro své fanynky od roku 2010. Guilty je určen pro okouzlující a odvážné mladé ženy, které milují party a umí si je dokonale užívat. Květinově orientální parfém Guilty dokáže Vaše jedinečné schopnosti a charakteristiky ještě více a ještě lépe vyzvednout abyste působili maximálně přitažlivě a sexy. Vyzdvihněte svou odvahu, sebevědomí a dravost. I takto můžete okouzlit své okolí nebo objekt zájmu a přímo ho zhypnotizovat. S parfémem Guilty značky Gucci budete středem pozornosti vždy a všude.

V parfému Guilty převládá a je najvýranejšia květinové aroma pelargónie a šeříku. Na začátku je však i citelná citrusová a šťavnatá aroma mandarinky a broskve, které parfému dodávají mladistvou svěžest. Hluboké tóny v závěru mají na svědomí ambra a pačuli. Směs ingrediencí parfému Guilty působí velmi exkluzivně a svůdně, a přesně takovou dokáže udělat i Vás. Nemusí to však znamenat, že ho budete využívat jen na slavnostní příležitosti, velmi dobré se hodí i na romantickou večeři, divokou party či na zkrášlení běžného pracovního dne.

 

Hlava:

  • Mandarinka
  • růžový pepř

Srdce:

  • Pelargonia
  • broskev
  • orgován

Základ:

  • pačuli
  • Ambra

 

 

Pačuli je tropická bylina s malými růžově bílými květy. Její vůně je velmi silná a proto se již stovky let používá při výrobě parfémů. Extrakt se získává z fermentovaných listů rostliny. Parfuméři používají pačuli nejen jako stabilizátor ale parfému dodá zvláštní exotický nádech a tón. Vytváření orientálních a exotických vůni by se bez ní určitě neobešlo. Její vůně připomíná směs vlhkého balzamikového dřeva a železa. Vše však spolu působí sladce a bylinkově. Pěstuje se zejména v Indonésii.

Ambra považují parfuméři za jeden z nejlepších stabilizátor parfémů. Její původ Vás však velmi neokouzlí. Vyskytuje se v tropických oceánech na hladině vody jako černé, voskovité a lepkavé kusy nestrávených zbytků obsahu velrybího žaludku. Čerstvá ambra nepříjemně zapáchá, ale čím je starší mění své aroma na příjemnou a zemitou. Mění se také její barva ze šedosivej až černé na zlatožlutou až jantarovou. Důležitá je však jeho účinek v parfémech a také skutečnost, že dnes se vyrábí výhradně synteticky v laboratořích. Ale i přesto je vysoce oceňována a má velkou hodnotu.