Parfum GUCCI - Rush 2 - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

GUCCI

S369 Alternativní vůně k parfumu

GUCCI - Rush 2

Výrobce:GUCCI
Kód:S50369
Dostupnost
Toto zboží není v současné době k dispozici.
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50369
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100369
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV369
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Po velmi úspěšném au žen velmi oblíbeném parfému Rush z roku 1999, který se stal o rok později nejlepším dámským parfémem roku přichází italský módní dům Gucci s pokračováním pod názvem Rush 2 . Květinová vůně s dřevitým základem potěší srdce žen všech věkových kategorií milujících jedinečnost a kvalitu . Rush 2 se stane vhodným doplňkem energické a ambiciózní ženy, která má velké plány. Pro jejich realizaci bude potřebovat sebevědomí, které jí Rush 2 bude dodávat. Sebevědomá žena si potrpí na originalitu, impulzivnost a smyslnost. Dámský parfém Rush 2 od Gucci je v tom případě pro Vás tou nejlepší volbou.

V parfému Rush 2 jsou ingredience zastoupeny v poměrně stejných poměrech. Tím pádem není žádná složka dominantní a vy si můžete vychutnat najednou celou škálu různých aromat. Užijte si omamnou směs květů frézie, konvalinky, růže, lilie, gardénie a narcisu. Svěžest parfému dodává černý rybíz sametový hřejivý dotek palmového dřeva, pižmo a dubového mechu prodlužují výdrž parfému. Vůně Rush 2 na Vás nejkrásnější vynikne v letním období, proto si pro něj už teď vyhraďte místo ve Vaší kabelce.

 

Hlava:

  • Freesia
  • Konvalinka
  • růže

Srdce:

  • lilie
  • Gardenia
  • palmové dřevo
  • narcis

Základ:

  • černý rybíz
  • pižmo
  • Dubový dělat

 

 

Frézie je hlíznatá rostlina s krásnými křehkými květy potěší každého pěstitele. Je pojmenována po svém objeviteli, který ji našel v africké poušti. Její květy jsou převážně žluté, oranžové, červené nebo fialové barvy. Trvanlivé, odolné a voňavé květy si oblíbili nejen pěstitelé ale i parfuméři. Jejich vůně příjemná a sladká, ale přesto není těžká. Nádherný voňavý kvítek symbolizuje nevinnost. Lahodnou vůni ve správné intenzitě vyzařuje na dlouhou vzdálenost. Vůně frézie je od jiných květin odlišná svou kořeněnou ale svěžím aroma.

Květ narcis jako okrasu zahrádky a oznamovatele příchodu jara zná asi každý. Pochází z Persie av současnosti existuje několik desítek různých druhů této květiny. Jeho vůně je velmi silná a opojná. Má vliv na nervovou soustavu. Na jedné straně pomáhá při odbourávání stresu, uvolňuje napětí a zklidňuje nervy. No při nadměrné dávce může způsobit i silné bolesti hlavy. Jeho esenci získáváme lisováním jeho žlutých a bílých květů. Výsledkem je kořeněná a zemitá aroma používaná k zaoblení květinových kompozic.

Pižmo nebo mošus je velmi pronikavá a páchnoucí látka, která se strukturou podobá feromonu. Dá se pořídit z podkožního vaku samce Kabar pižmového žijícího ve střední Asii. Používají ho k označování svého území. Údajně se jedná o afrodiziakum a proto se stalo oblíbeným doplňkem v mnoha výrobcích. Parfuméři jej využívají kvůli jeho schopnosti dodat vůni pronikavé, měkké a smyslné tóny, které dokáží vyvíjenou vůni zaoblit. Používá se také jako fixátor k prodloužení trvanlivosti vůně parfémů. Samozřejmě v dnešní moderní a technicky vyspělé době víme tento výtažek získávat synteticky.