joop parfém

 
 
 
 
JOOP! Parfum

 

JOOP! (Vyslovuje se "yope") je německá módní a kosmetická značka, kterou založil designér Wolfgang Joop v roce 1978. Návrhář zhodnotil své jméno a přidal za něj vykřičník, aby značku od sebe odlišil. JOOP! Představila svou první kolekci v roce 1982 a pánskou módu přidala v roce 1985.

JOOP! je známý především pro své plodné řady vůní, počínaje první vůní Joop! Femme, která byl uvedena v roce 1987. Populární JOOP! Homme byla představen jen o dva roky později. Obě se staly Bestsellery a pomoholi JOOP! Vyvinout se z módní společnosti na life style společnost, která dnes nabízí módu, doplňky, brýle, vůně a domácí zboží.
Wolfgang Joop opustil společnost v roce 2001, ale společnost vydržela. Dům od roku 2008 vlastní společnost Holy Fashio Group, avšak Coty vlastní všechny licence na parfémy a kosmetické výrobky. Společnost je primárně zaměřena na rakouský, německý a švýcarský trh, kde je velmi dobře známá a populární.

 
 

JOOP!

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
JOOP! - JOOP! Go
Panske
S575 Alternativní vůně k parfumu

JOOP! - JOOP! Go

390 Kč
JOOP! - JOOP! Homme
Panske
S574 Alternativní vůně k parfumu

JOOP! - JOOP! Homme

390 Kč

 
 

 

Parfémy JOOP! Byly vytvořeny ve spolupráci s parfumistami Creations Aromatiques, Michel Almairac, Sophie Labbe, Alienor Massenet, Benoist Lapouza, Christophe Raynaud, Veronique Nyberg, Olivier Polge, Francis Kurkdjian, Gilles Romey, Louise Turner, Calice Becker and Michel Girard.