kenzo parfém

 
 
 
 
Kenzo Parfum

 

Kenzo je japonský módní dům založený Kenzo Takada v roce 1970. Kenzo navštěvoval módní školu Buňka Fashion College v Tokiu jako jeden z prvních mužských studentů. Následně po skončení v roce 1964 se přestěhoval do Paříže. V roce 1970 založil svůj první pařížský butik Jungle Jap. Kenzo byl člověkem, co přinášel japonskou módu zbytku světu a tvořil tradiční japonské linie silně ovlivněny multi kulturním prostředím ve kterém žil.  

Kenzově parfémová divize byla založena v roce 1987, avšak první vůně King Kong byla vydána již roky předtím v roce 1978. Z toho vyplývá, že Kenzo se o parfémy zajímal už před otevřením samotné divize. První oficiální parfém od Kenza je Kenzo for Women v roce 1988. Později se jméno tohoto parfému změnilo na "ça sent beau" (v překladu to voní hezky). Následně bylo na trh uvedeno několik vůní pro muže a ženy včetně té nejznámější Flower by Kenzo.

Kenzo parfémy vstoupili do mezinárodního konglomerátu LVMH v roce 1993 a Kenzo Takada oficiálně odešel do důchodu v roce 1999 avšak několikrát se vrátil do společnosti jako designér pro dům a nábytek.

 

 
 

KENZO

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
KENZO - Amour
Dámske
S384 Alternativní vůně k parfumu

KENZO - Amour

390 Kč
KENZO - Flower
Dámske
S385 Alternativní vůně k parfumu

KENZO - Flower

390 Kč
KENZO - Kenzo Pour Homme
Panske
S576 Alternativní vůně k parfumu

KENZO - Kenzo Pour Homme

390 Kč
KENZO - L’Eau Par Kenzo
Panske
S577 Alternativní vůně k parfumu

KENZO - L’Eau Par Kenzo

390 Kč

 
 

 

Kenzo parfémy byly vytvořeny ve spolupráci s Sophie Labbe, Daphne Bugey, Alberto Morillas, Olivier Crespo, Christophe Raynaud, Sophia Grojsman, Francoise Caron, Maurice Roucel, Olivier Polge, Francois Demachy, Dominique Ropion, Antoine Lie, Christine Nagel, Benoist Lapouza, Christian Mathieu, Aurelien Guichard, Annick Menard, Daniela (Roche) Andrier, Ilias Ermenidis, Jacques Cavallier, Sonia Constant, Marie Salamagne, Jean Jacques, Sylvie Fischer and Francis Kurkdjian.