lancome parfém

 
 
 
 
Lancome Parfum

 

Lancôme je francouzská společnost, jejíž zakladatel je Armand Petitjean, bývalý zaměstnanec Coty. Založena byla v roce 1935. Název společnosti byl inspirován zříceninou hradu Le Château de Lancosme a logo značky - růže - byly také inspirovány okolím hradu.

Lancôme je specifická v tom, že od začátku to byl výrobce parfémů. V roce 1935 uvedla na trh prvních 5 parfémů, které byly představeny na světovém veletrhu parfémů v Bruselu (Belgie). Společnost později rozšířila své portfolio na kosmetické produkty pro ženy i pro muže.

První vůně od Lancôme v roce 1935 byly věnovány ženám. Volali se Tendre Nuit, Bocages, Conquete, kypré and Tropiques. Lancôme se připojila do rodiny L'Oreal v roce 1964 pak jako vytvořili množství úžasných a úspěšných vůní včetně Climat, Magie Noire and Tresor.

 

 
 

LANCOME

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 
LANCOME - Hypnose
Dámske
S392 Alternativní vůně k parfumu

LANCOME - Hypnose

390 Kč
LANCOME - Hypnose
Panske
S583 Alternativní vůně k parfumu

LANCOME - Hypnose

390 Kč
LANCOME - La Vie Est Belle
Dámske
S393 Alternativní vůně k parfumu

LANCOME - La Vie Est Belle

390 Kč
LANCOME - Miracle
Dámske
S394 Alternativní vůně k parfému

LANCOME - Miracle

390 Kč
LANCOME - Tresor
Dámske
S395 Alternativní vůně k parfumu

LANCOME - Tresor

390 Kč
LANCOME - Tresor in Love
Dámske
S396 Alternativní vůně k parfému

LANCOME - Tresor in Love

390 Kč

 
 

 

Lancôme vytvořila vůně ve spolupráci s následujícími parfuméry: Christine Nagel, Celine Barel, Alain Astori, Annick Menard, Daniela (Roche) Andrier, Christian Biecher, Gerard GOUPIL, Jacques Cavallier, Calice Becker, Pauline Zanoni, Armand Petitjean, Thierry Wasser, Maurice Roucel, Christophe Raynaud, Olivier Crespo, Harry Fremont, Alberto Morillas, Dominique Ropion, Olivier Polge, Francis Kurkdjian, Robert Gonnon, Domitille Bertier, Sophie Labbe, Nathalie Lorson, Christian Mathieu, Anne Flipo, Amandine Marie, Sophia Grojsman, Veronique Nyberg and Alienor Massenet