Parfum LANCOME - Hypnose - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

LANCOME

S583 Alternativní vůně k parfumu

LANCOME - Hypnose

Výrobce:LANCOME
Kód:S50583
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 7
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50583
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100583
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV583
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Francouzský módní dům Lancome uvedl na trhu v roce 2007 nový pánský parfém s názvem Hypnose Homme. Stalo se tak dva roky později od uvedení velmi úspěšné a opěvované dámské verze s názvem Hypnose v roce 2005. Orientální parfém s výrazným dřevitými tóny vyjadřuje jedinečnou sílu svádění. Ideální parfém pro muže, který oplývá svůdnou charismatem a neodolatelnou mužností. Parfemy Lancome mu pomohou dotvořit obraz dokonalosti svou přítomností, kdy dokáží zvýraznit mužskou eleganci, šarm, luxus, rafinovanost a neodolatelnost. Využijte všechny své přednosti a hypnotizující parfem Lancome při svádění tajemných žen, a odměnou Vám budou nezapomenutelné a krásné strávené chvíle plné romantiky a něžnosti.

Nadčasové parfemy Hypnose Homme z dílny Lancome svou jednoduchostí a smyslností okouzlí nejen Vaše smysly, ale i smysly všech žen které přijmou Vaše pozvání na drink. Jako první můžete ucítit tóny čerstvé svěžesti šťavnatých mandarinek, bergamotu, kardamomu a máty. Celé srdce patří nejjemnější a nejněžnější levanduli, kterou doplňují v závěru výrazné dřevité tóny pačuli, ambry a pižma. Parfémy Hypnose Homme luxusní značky Lancome budou Vašim neodmyslitelným společníkem během dobrodružství hledání a svádění krásných žen.

 

Hlava:

  • kardamon
  • opatření
  • bergamot
  • Mandarinka

Srdce:

  • levandule

Základ:

  • pačuli
  • Ambra
  • pižmo

 

 

Kardamom znali v Řecku a Římě spíše jako koření. V Asii ho používali při přípravě čaje a kávy. Plod se podobá zázvoru a jeho semene mají silnou kořeněnou a sladkou, jakoby citrónovou vůni. Po šafránu je kardamom druhý nejdražším kořením. Používá se k ochucení sladkostí a osvěžení dechu. Jeho účinky jsou však velmi důležité také v léčitelství. Snižuje zahleňování mlékem, váže na sebe kofein, zlepšuje trávení.

Pojmenování bergamot prý pochází z tureckého jazyka a znamená princova hruška nebo kníže hrušek. S největší pravděpodobností proto, že se na hrušku nápadně podobá svým tvarem. Jedná se o voňavé ovoce, které barvou připomíná citron a velikostí pomeranč. Pěstuje se zejména v italské Kalábrii. Pobřeží slonoviny jej používají k výrobě bergamotového oleje av Turecku z něj dělají marmelády. V kosmetickém průmyslu je důležitá svěží citrusová vůně bergamotu při výrobě jemných parfémů. Parfuméři ji mají rády i jako stabilizátor parfému. Extrakt se získává lisováním. Bergamotové silice jsou také důležitým základem chutě a vůně čaje Earl Grey.

Pačuli je tropická bylina s malými růžově bílými květy. Její vůně je velmi silná a proto se již stovky let používá při výrobě parfémů. Extrakt se získává z fermentovaných listů rostliny. Parfuméři používají pačuli nejen jako stabilizátor ale parfému dodá zvláštní exotický nádech a tón. Vytváření orientálních a exotických vůni by se bez ní určitě neobešlo. Její vůně připomíná směs vlhkého balzamikového dřeva a železa. Vše však spolu působí sladce a bylinkově. Pěstuje se zejména v Indonésii.

Ambra považují parfuméři za jeden z nejlepších stabilizátor parfémů. Její původ Vás však velmi neokouzlí. Vyskytuje se v tropických oceánech na hladině vody jako černé, voskovité a lepkavé kusy nestrávených zbytků obsahu velrybího žaludku. Čerstvá ambra nepříjemně zapáchá, ale čím je starší mění své aroma na příjemnou a zemitou. Mění se také její barva ze šedosivej až černé na zlatožlutou až jantarovou. Důležitá je však jeho účinek v parfémech a také skutečnost, že dnes se vyrábí výhradně synteticky v laboratořích. Ale i přesto je vysoce oceňována a má velkou hodnotu.

Pižmo nebo mošus je velmi pronikavá a páchnoucí látka, která se strukturou podobá feromonu. Dá se pořídit z podkožního vaku samce Kabar pižmového žijícího ve střední Asii. Používají ho k označování svého území. Údajně se jedná o afrodiziakum a proto se stalo oblíbeným doplňkem v mnoha výrobcích. Parfuméři jej využívají kvůli jeho schopnosti dodat vůni pronikavé, měkké a smyslné tóny, které dokáží vyvíjenou vůni zaoblit. Používá se také jako fixátor k prodloužení trvanlivosti vůně parfémů. Samozřejmě v dnešní moderní a technicky vyspělé době víme tento výtažek získávat synteticky.