LAURA BIAGIOTTI

 
 
 
 
Laura Biagiotti Parfum

 

Laura Biagiotti je italská módní návrhářka známá jako "královna kašmíru." Narodila se v roce 1943 matce, která vlastnila krejčovství a navrhovala uniformy pro leteckou společnost Alitalia. Laura vystudovala historii a archeologii na univerzitě v Římě, ale i přes studiu se rychle zapojila do rodinného byznysu. V roce 1965 se osamostatnila a začala s vlastním podnikáním s partnerem Gianni CIGNA, který se měl stát je manželem. Společnost byla velmi úspěšná a začala vyrábět a exportovat zboží pro mnohé italské módní domy. V roce 1972 se Latřino aspirace naplnily a spustila výrobu vlastní kolekce pro ženy.

Laura Biagiotti pomohla zpopularizovat kašmír, který předtím nebyl v módě používán. Ona ho použila v každé své kolekci.

První vůně společnosti Fiori Bianchi, byla představen v roce 1982. Byla to nejprodávanější vůně společnosti. Mužská vůně vyšla až v roce 1995. Laura Biagiotti nadále nabízí vůně pro muže a ženy ve spolupráci s Procter & Gamble.

 

 
 

LAURA BIAGIOTTI

 
LAURA BIAGIOTTI - Roma Uomo
Panske
S585 Alternativní vůně k parfumu

LAURA BIAGIOTTI - Roma Uomo

390 Kč

 
 

 

Parfémy Laura Biagiotti byly vyrobeny ve spolupráci s parfuméry Carlos Vinals, Domitille Michalon, Sophie Labbe, Sophia Grojsman, Ursula Wandel, IFF, Michel Almairac and Lucas Sieuzac.