lolita lempicka parfém

 
 
 
 
Lolita Lempicka Parfum

 

Lolita Lempicka je pseudonym francouzského designéra Josiane Maryse Pivida. Název byl inspirován ženskou protagonistkou proslulého románu Lolita Vladimira Nabokova a na počest polské Art Deco malířky Tamary de Lempické.

Dnes je dům Lolity Lempické známý pro své parfémy, ale prvopočátky jejich činnosti byly věnovány ženské módě, inspirované pohádkami, princeznami a romantické módě časů minulých.

V roce 1997 Lolita Lempicka uvedla na trh první parfém Lolita Lempicka Le Premier Parfum. Parfém byl na trh uveden právě tehdy když Thierry Mugler uvedl svůj parfém Angel. Vůně se okamžitě stala bestsellerem a postupně se značka Lolita Lempicka v mysli spotřebitele přeorientovala na dům parfémů z domu módy. Následně Lolita Lempicka vydala svůj první parfém pro muže Lolita Lempicka Au Masculine v roce 2000. Následně vydala několik parfémů pro muže a ženy, které se vyznačovaly velmi kvalitním esencí a krásou provedení balení. Parfémy Lolita Lempicka jsou vyráběny ve spolupráci Amore Pacific Group.

 

 
 

LOLITA LEMPICKA

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
LOLITA LEMPICKA - L De Lolita Lempicka
Dámske
S398 Alternativní vůně k parfumu

LOLITA LEMPICKA - L De Lolita Lempicka

390 Kč
LOLITA LEMPICKA - Lolita Lempicka
Dámske
S399 Alternativní vůně k parfumu

LOLITA LEMPICKA - Lolita Lempicka

390 Kč

 
 

 

Parfémy Lolita Lempicka byly vytvořeny ve spolupráci s parfumistami Maurice Roucel, Annick Menard, Christine Nagel, Benoist Lapouza and Anne Flipo.