naomi campbell parfém

 
 
 
 
Naomi Cambell Parfum

Naomi Campbell má jednu z nejznámějších tváří na světě. Je to jedna z největších celebrit modelingu a nejlépe vydělávající modelka v počátku 90 tých let.

Naomi Campbell se narodila v Londýně v roce 1970 a svůj raketový vzestup začala v roce 1986, kdy byla poprvé vyfocená na obálce časopisu Elle. V roce 1988 byla první afro modelkou, která se dostala na titulní stránku magazínu Vogue. Naomi Campbell předváděla modely pro nejlepších návrhářů světa jako jsou Versace, Azzedine Alaia, Isaac Mizrahi and Dior. Její obličej a figura pózovala pro fotografy do reklamy pro Versace, Ralph Lauren, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton and Yves St. Laurent.

Naomi Cambell je známá pro svou krásu i pro svou ohnivou osobnost. Naomi dokázala otevřeně bez předsudků vyprávět na veřejnosti o problémech v modelingovém průmyslu ao potížích s nimiž se potýká barevná žena.

Naomi Campbell spustila řadu vůní pro ženy v roce 1999 spolu s dosavadním best sellerem parfémem "Naomi Cambell". Naomi Campbell parfémy jsou vyráběny ve spolupráci s Procter & Gamble.

 

 
 

NAOMI CAMPBELL

 
NAOMI CAMPBELL - Naomi Campbell
Dámske
S401 Alternativní vůně k parfumu

NAOMI CAMPBELL - Naomi Campbell

390 Kč

 
 

 

Naomi Campbell parfémy byly vyrobeny ve spolupráci s parfuméry jako Michel Almairac, Ursula Wandel, Olivier Crespo, Dorothee Piot, Francoise Caron and Olivier Pescheux.