NARCISO RODRIGUEZ

 
 
 
 
Narciso Rodriguez Parfum

Narciso Rodriguez III je americký módní návrhář kubánského původu. Narodil se v New Jersey, Rodriguez studoval módu na slavné Parsons School of Design v Paříži. První jeho díla vznikly na volné noze pro různé společnosti v New Yorku. Působil iu Anne Klein a také Calvin Klein.

Rok 1995 byl pro Narcisco Rodrigueze dost náročný, protože působil simultánní jako designový ředitel pro TSE v New Yorku a také jako designový ředitel Crruti v Paříži.

Jeho úspěch vedl k vytvoření značky Narciso Rodriguez a svou první kolekci uvedl v roce 1997. Rodriguez vyhrál cenu nejlepšího módní designéra od Vogue a rady módních návrhářů v Americe. V roce 1997 Loewe také jmenoval Rodrigueze za ředitele pro design pro svou novou dámskou sbírku.

Rodriguez se vrátil do spojených států v roce 2001 a hned byl jmenován designéra roku 2002 a 2003 od rady pro módních návrhářů Ameriky. Rodriguez jméno bylo v centru pozornosti opět když první dáma Michelle Obama měla na sobě kontroverzní šaty z Rodriguezové jarní kolekce 2009 během prvního vystoupení prezidenta Baracka Obamy.

Narciso Rodriguez vydal svou první vůni "pro ni" v roce 2003 ve spolupráci Shiseido 's Beaute Prestige International Brand. Mužská vůně "for him" byla vydána v roce 2007.


 

 
 

NARCISO RODRIGUEZ

 
NARCISO RODRIGUEZ - Narciso Rodriguez
Dámske
S402 Alternativní vůně k parfumu

NARCISO RODRIGUEZ - Narciso Rodriguez

390 Kč

 
 

 

Parfémy Narciso Rodriguez byly vyrobeny ve spolupráci s parfumistami Alberto Morillas, Christine Nagel, Francis Kurkdjian and Aurelien Guichard.