nina ricci parfém

 
 
 
 
Nina Ricci Parfum

 

Nina Ricci je francouzský módní dům založený Italkou Maria "Nina" Ricci a jejím synem Robertem v roce 1932. Marie pracovala jako návrhářka a byla známá pro své elegantní a ženské modely. Robert řídil obchodní a finanční věci a také udělal velký krok vstupem do světa parfémů.  

První vůně Nina Ricci byla Coeur Joie a byla uvedena na trh v roce 1946. Parfém byl uveden v krásném krystalovém flakonu od Lalique.

Nejúspěšnější vůně od Nina Ricci je L'Air du Temps v distingovaná flakonu holubice, který byl uvedeny na trh v roce 1948. Je dnes stále v produkci a je nadále bestsellerem společnosti.

Značku Nina Ricci získal v roce 1998 Puig a nadále se produkuje své módní modely a samozřejmě i dámské a pánské parfémy.

 

 
 

NINA RICCI

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
NINA RICCI - Love in Paris
Dámske
S403 Alternativní vůně k parfumu

NINA RICCI - Love in Paris

390 Kč
NINA RICCI - Nina
Dámske
S404 Alternativní vůně k parfumu

NINA RICCI - Nina

390 Kč

 
 

 

Parfumy Nina Ricci v Boli vyrobené spolupráci s Francisem Fabron, uprostřed, Germaine Cellier, Jean Guichard, Betty Busse, Givaudan, Olivier Cresp, Cecile Matton, Aurelien Guichard Marie Salamagne, Francis Kurkdjian, Alberto Morillas, Christine Nagel, Rosendo Mateu, Jacques Cavallier, Christian Vacchiano, Sophie Labbe, Carlos Benaim a Jacques Huclier.