paris hilton parfém

 
 
 
 
Paris Hilton Parfum

 

Paris Hilton, americká hvězda a dědička velkého hotelového impéria, které založil její pradědeček. Paris Hilton si získala uznání díky své modelingové kariéře, jak úspěšná modelka působila několik let. Avšak její excentrická povaha a společenské fau - pa, kterých se dopustila se staly centrem pozornosti její osoby a její kariéra modelky pomalu upadá do zapomnění

Paris Hilton si přitáhla mezinárodní slávu díky reality show "The Simple Life". Od té doby si zahrála v několika filmech a seriálech, také vydala svůj vlastní album a publikovala autobiografii.

V roce 2004 vydala svůj první parfém ve spolupráci se společností Parlux. Její první parfém Paris Hilton for Women se stal světovým best sellerem a skoro ho následoval parfém pro muže ve stejnojmenném názvu. Úspěšná spolupráce s Parlux pokračuje a každý rok vyjdou nějaké nové parfémy pro muže i ženy. Značka Paris Hilton je jedna z nejúspěšnějších celebritních značek na trhu.

 

 
 

PARIS HILTON

 
PARIS HILTON - Paris Hilton
Dámske
S408 Alternativní vůně k parfumu

PARIS HILTON - Paris Hilton

390 Kč

 
 

 

Parfémy Paris Hilton byly vyrobeny ve spolupráci s parfumistami Jean-Claude Delville, Frank Voelkl, Mane USA, Steve Demercado, Jean-Louis Gräub, James Krivda and Honorine Blanc.