ralph lauren parfém

 
 
 
 
Ralph Lauren Parfum

 

Ralph Lauren je americký módní návrhář známý pro jeho populární polo linky a jiné linie oblečení, doplňky a domácí výzdobu. Společnost byla založena v roce 1967 a zpočátku nabízela řadu pánských kravat, společnost rostla rychle av krátkém čase měla svůj vlastní butik v obchodním domě Bloomingdale v 1969, a vlastní samostatný obchod v Beverly Hills od roku 1971. První dámská linie byla zahájena týž rok. Značka se stala průkopníkem preppy stylu populárního v pozdních 70 tých letech.

Společnost se rychle rozrostla o další linie, sportovní oblečení, formální oblečení a začali prodávat i parfémy. Odrážela klasický americký styl s outdoorovými těžkými rysy. Mnoho jejich oděvů neslo logo poníka nebo hráčem póla.

Ralph Lauren při tvorbě parfémů spolupracuje se společností L'Oreal. Jejich první vůně byla pánská vůně POLO a dámská vůně Lauren v roce 1978. Další dvě vůně v řadě, Chaps pro muže a Smoking pro ženy v roce 1979 se také stali milovanou klasikou.

 

 
 

RALPH LAUREN

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
RALPH LAUREN - Polo Blue
Panske
S593 Alternativní vůně k parfumu

RALPH LAUREN - Polo Blue

390 Kč
RALPH LAUREN - Ralph
Dámske
S411 Alternativní vůně k parfumu

RALPH LAUREN - Ralph

390 Kč
RALPH LAUREN - Romance
Dámske
S412 Alternativní vůně k parfumu

RALPH LAUREN - Romance

390 Kč
RALPH LAUREN - Safari
Panske
S594 Alternativní vůně k parfumu

RALPH LAUREN - Safari

390 Kč

 
 

 

Parfémy Ralph Lauren byly vyrobeny ve spolupráci s parfumistami Yves CASSAR, Harry Fremont, Richard Herpin, Honorine Blanc, Alberto Morillas, Olivier Gillotin, Carlos Banaiáš Pierre Negrin, Christophe Laudamiel, ellen Molner, James Krivda, Annie Buzantian, Firmenich, Alain Alchenberger, David Apel, Jim Krivda, Linda Kramer, Antoine Lie a Dominique Ropion.