roberto cavalli parfém

 
 
 
 
Roberto Cavalli Parfum

Roberto Cavalli je italský módní návrhář známý pro jeho sexy oblečení a zvířecí vzory. Narodil se v roce 1940 v rodině s uměleckým kořenům - dědeček Giuseppe Rossi malíř z konce 19. Století. Cavalli studoval umění s důrazem na potisk textilu, což se ukázalo být velmi cenné v jeho budoucí kariéře.
Cavalli vyvinul speciální techniku ​​pro tisk na kůži, vytvářel unikátní patchwork vzory složené z různých materiálů. Jeho inovace v kožené tisku upoutaly pozornost módního světa, av roce 1970, ukázal svou první kolekci ready-to-wear v Paříži. V roce 1972 si otevřel svůj první butik ve městě Saint-Tropez, kde Brigitte Bardot pomohla popularizovat jeho oblečení.

Cavalli se setkal s jeho múzou a budoucí manželkou, Evou Duringer, v roce 1980. Tato krásná modelka a Miss Universe byla téměř o 20 let mladší než on, ale pár setrval a od té doby byly partnery v rodičovství, lásce a podnikání. Dnes je značka velmi známá a oblíbená a prodává se ve více než 50 zemích po celém světě a název Cavalli je synonymem pro okouzlující italský životní styl. Značka Cavalli nabízí pánskou módu, spodní prádlo, doplňky, vodku a parfém.
Cavalli vůně jsou nabízeny ve spolupráci s ITF Cosmetics. První vůně, Roberto Cavalli pro ženy, debutoval v roce 2002.

 
 

ROBERTO CAVALLI

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
ROBERTO CAVALLI - Just Cavalli Him
Panske
S595 Alternativní vůně k parfumu

ROBERTO CAVALLI - Just Cavalli Him

390 Kč
ROBERTO CAVALLI - Roberto Cavalli
Dámske
S413 Alternativní vůně k parfumu

ROBERTO CAVALLI - Roberto Cavalli

390 Kč

 
 

Vône Cavalli boli vyrobené v spolupráci s parfumérmi Olivier Polge, Nathalie Lorson, Fabrice Pellegrin, Olivier Crespo, Domitille Bertier, Karine Dubreuil, Jean-Charles Niel, Clement Gavarry, Mathilde Bijaoui, Louise Turner, Alberto Morillas, Maurice Roucel Jacques Cavallier.