shiseido parfém

 
 
 
 
Shiseido Parfum

 

Shiseido je japonská kosmetická a vlasová společnost založená v roce 1872. I když je společnost japonská, je název vznikl z čínského textu, který v překladu říká: "Uctívejte si hodnoty velké země, která přináší nový život a nové hodnoty. Arinobu Fukuhara, předtím hlavní farmaceut japonského námořnictva, založil Apothecary Shiseido v roce 1872. Po návštěvě spojených států to byl právě on, kdo zavedl soda fontánu do farmacie. Toto byl začátek "východ potkává západ" konceptu, který sloužil velkým kosmetickým gigantem.

Arinobov syn Shinzu byl prvním prezidentem společnosti. Studoval východní medicínu na japonské univerzitě a následně cestoval do Ameriky a studoval farmacii v Kolumbii.

Shiseido byla první společnost, která uvedla na trh zjemňující tělové mléko v podobě jak jej známe dnes. Shiseido rovněž uvedla koncept barevné pleťové kosmetiky. Do roku 1923, se původně jeden obchod rozrostl na mnoho početnou síť av roce 1927 se společnost stala veřejně obchodovatelnou.

Skutečná expanze společnosti začala v roce v Taiwanu a Singapuru v roce 1957. Překročil velkou louži na Hawai v roce 1962, což mu salo příležitost otevřít americký trh. Evropská expanze začala v roce 1968 a následovala expanze na Nový Zéland a Oceánii v roce 1971. Dnes Shiseido nabízí kosmetiku přibližně pod 18 různými značkami všude po světě.

První parfém společnosti se jmenoval Zen a na trh byl uveden v roce 1965 a podobná formulace v novém balení v roce 2007. Mužský podoba parfému byla na trhu uvedena v roce 2009. Shiseido parfémová divize produkuje parfémy pro velmi významná jména jako Issey Miyake, Jean Paul Gaultier a Narciso Rodriguez.

 

 
 

SHISEIDO

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
SHISEIDO - Zen
Dámske
S415 Alternativní vůně k parfumu

SHISEIDO - Zen

390 Kč
SHISEIDO - Zen
Panske
S597 Alternativní vůně k parfumu

SHISEIDO - Zen

390 Kč

 
 

Parfémy Shiseido byly vyrobeny ve spolupráci s parfumistami Jean-Louis Sieuzac, Dominique Preyssas, Claudette Belnavis, Pierre Bourdon, Christopher Sheldrake, Serge Lutens, Jean-Yves Leroy, Jacques Cavallier, Michel Almairac, Francoise Caron and Nathalie Lorson.