THIERRY MUGLER

 
 
 
 
Thierry Mugler Parfum

 

Thierry Mugler je francouzský módní designér a fotograf známý, který v 90 tých letech zavedl nový perfumový trend nebo kategorii "gourmand". Mugler původně studoval za tanečníka a profesionálně začal pracovat jako 14 letý. Po vystudování interiérového designu se přestěhoval do Paříže a začal pracovat jako výkladový merchandiser a designér na volné noze. Jeho první dámská kolekce byla vydána v roce 1973. Mugler otevřel svůj první butik v roce 1978 a také v tomtéž roce vydal i první pánskou kolekci. Jeho styl je distingovaný pro futuristické prvky a prvky fantazie.

Mugler první parfém "Anděl" byl na trh uveden v roce 1992 a na poli parfémů udělal obrovský rozruch pro jeho kvality a žádanost. Parfém Anděl je nadále bestsellrom společnosti av roce 2007 byl uveden do síně slávy.

Mugler první parfém pro muže byl na trh uveden v roce 1996 s názvem "Amano".

Vůně Thierryho Muglera jsou vyráběny ve spolupráci s Clarins Fragrance Group.

 

 
 

THIERRY MUGLER

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
THIERRY MUGLER - A*Men
Panske
S598 Alternativní vůně k parfumu

THIERRY MUGLER - A*Men

390 Kč
THIERRY MUGLER - Alien
Dámske
S417 Alternativní vůně k parfumu

THIERRY MUGLER - Alien

390 Kč
THIERRY MUGLER - Angel
Dámske
S418 Alternativní vůně k parfumu

THIERRY MUGLER - Angel

390 Kč
THIERRY MUGLER - Angel Eau Sucree
NovinkyDámske
S419 Alternativní vůně k parfumu

THIERRY MUGLER - Angel Eau Sucree

390 Kč
THIERRY MUGLER - Womanity
Dámske
S420 Alternativní vůně k parfumu

THIERRY MUGLER - Womanity

390 Kč

 
 

 

Parfémy Thirryho Muglera byly vyrobeny ve spolupráci s Louise Turner, Christophe Laudamiel, Alberto Morillas, Jacques Huclier, Quintin Bisch, Christine Nagel, Dominique Ropion, Laurent Bruyere, Veronique Nyberg, Pierre Aulas, Olivier Crespo, Yves de Chirino, Aurelien Guichard, Amandine Marie , Dorothee Piot, Francoise Caron, Oliver Crespo, Nathalie Feisthauer, Jean-Christophe Herault, Olivier Polge, Alexis Dadier, Fabrice Pellegrin, Nathalie Lorson, Domitille Bertier, Daphne Bugey, Mane and Serge Majoullier.