tom ford parfém

 
 
 
 
Tom Ford Parfum

 

Thomas Carlyle Ford, dnes lépe známý jako Tom Ford je americký módní designér a filmový režisér. Původně vystudoval architekturu na Pärsonová škole designu, ale během studia strávil rok na stáži v módním domě Chloé a tam se v něm probudila vášeň pro módní navrhování. Jeho první pracovní umístění bylo u Cathy Hardwick. Akceptoval tuto nabídku, ovšem věděl, že jsou i lepší nabídky v Evropě a nadále hledal lepší uplatnění. V roce 1990 měl Gucci těžkosti a Tom Ford akceptoval nabídku v ženské dizanjnérskej divizí. Tom Ford dosáhl úžasné úspěchy v domě Gucci av roce 1992 jmenován kreativního ředitele. V roce 2004, kdy společnost opustil měla více než dvojnásobnou hodnotu. Během jeho šéfování společnost Gucci pod sebe získala společnost Yves Saint Laurent a Ford vytvořil provokativní, kontroverzní, ale vysoce úspěšnou reklamní kampaň na jejich parfémy Opium a M7. Tyto kampaně byly prvním indikátorem Fordova směrování.

Tom Ford se vrátil do států a oznámil otevření své vlastní značky v roce 2005. Společnost nabízí módu, brýle, parfémy a je známá pro svou sexuální nabitou reklamu. Ford také v tom roce vstoupil do partnerství s Estee Lauder a vytvořil divizi kosmetiky a parfémů. První parfém, který z této spolupráce vzešel byl "černá orchidej" a byl to obrovský úspěch. Následně bylo uvedeno několik parfémů pro ženy a pro muže, včetně jeho luxusní linie Tom Ford Private Blend, z níž první vůně byla Purple Patchouli v roce 2007.

 

 
 

TOM FORD

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
TOM FORD - Black Orchid
Dámske
S421 Alternativní vůně k parfumu

TOM FORD - Black Orchid

390 Kč
TOM FORD - Tom Ford
Panske
S599 Alternativní vůně k parfumu

TOM FORD - Tom Ford

390 Kč

 
 

 

Parfémy Tom Ford byly vyrobeny ve spolupráci s Givaudan, David Apel, Harry Fremont, Yves Cassar, Yann Vasnier, Calice Becker, Shyamala Maisondieu, Antoine Maisondieu, Rodrigo Flores-Roux, Olivier Gillotin, Clement Gavarry, Tom Ford and Firmenich.