tommy hilfiger

 
 
 
 
Tommy Hifiger Parfum

 

Thomas Jacob Hilfiger je designérem za značkou Tommy Hilfiger módy a parfémů. Narodil se a vyrůstal ve městě Elmira (New York) av módním průmyslu začal jako maloobchodník. Otevřel první módní butik s názvem "The Peoples Place" ve svém rodném městě. Pro tento obchod navrhoval módu pod značkou Jacob Alan. Tento jeho malý obchůdek se rozrostl do obchodní sítě. Tom se následně vrátil do New York city kde pracoval jako designér na plný úvazek. V roce 1984 založil svou značku Tommy Hilfiger a uvedl na trh svou první pánskou kolekci. Pro jeho nadčasové oblečení byl vyhledávaným hlavně mladými a slavnými lidmi. Tvořil oblečení nebo spolupracoval s osobnostmi jako Aliyah, Britney Spears, David Bowie and Snoop Doggy Dogg. Jeho partnerství s Byonce vyústilo v tvorbu parfémů True Star a True Star gold edice. True Star pro muže byla propagována zpěvákem Enriquem Iglesiasem.

Parfémy Tommy Hilfiger jsou vyráběny ve spolupráci s Esteé Lauder. První vůně Tommy for Men byla na trh uvedena již v roce 1995. Dámská varianta Tommy Girl byla uvedena v roce 1996. Parfémová divize je velmi úspěšná část značky Tommy Hilfiger.

 

 
 

TOMMY HILFIGER

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
TOMMY HILFIGER - Tommy
Panske
S600 Alternativní vůně k parfumu

TOMMY HILFIGER - Tommy

390 Kč
TOMMY HILFIGER - Tommy Girl
Dámske
S422 Alternativní vůně k parfumu

TOMMY HILFIGER - Tommy Girl

390 Kč

 
 

 

Parfémy Tommy Hilfiger byly navrženy parfuméry Trudi Loren, Rodrigo Flores-Roux, Annie Buzantian, James Krivda, Harry Fremont, Givaudan, Aurelien Guichard, Yann Vasnier, Alberto Morillas, Calice Becker, Stephen Nilsen, Steve Demercado, Frank Voelkl, Patricia Bilodeau, Raymond Matts a Christophe Laudamiel.