VICTORIA'S SECRET

 
 
 
 
Victoria´s Secret Parfum

 

Victoria Secret je americký módní dům pro spodní prádlo, doplňky a kosmetické přípravky. Společnost byla založena v San Francisku, zakladatelem byl Roy Raymond v roce 1977. Původně byla společnost založena s úmyslem udělat koupi spodního prádla pro muže zážitkem. Koncept byl natolik úspěšný, že se rozrostl na více než 1000 prodejen po celých spojených státech a vybraných zemích po celém světě. Růst společnosti se výrazně zvýšil po tom jak byla prodána společnosti Limited Brands v roce 1982. Od roku 1995 společnost každoročně pořádá módní přehlídky s top modely predvádzajúcimi jejich spodní prádlo.

Společnost nabízí parfémy a parfémované přípravky pro péči o tělo. Jsou většinou pojmenovány stejnojmennou po jejich módních liniích. První parfém společnosti byl na trh uveden v roce 1989 pojmenován "Victoria". Velmi úspěšná linie "Dream Angel" byla na trh uvedena v roce 2000 a od té doby jsou každoročně vyrobeny limitované re-edice.

 

 
 

VICTORIA'S SECRET

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
VICTORIA'S SECRET - Amber Romance
Dámske
S426 Alternativní vůně k parfumu

VICTORIA'S SECRET - Amber Romance

390 Kč
VICTORIA'S SECRET - Bombshell
Dámske
S427 Alternativní vůně k parfumu

VICTORIA'S SECRET - Bombshell

390 Kč
VICTORIA'S SECRET - Pink
Dámske
S428 Alternativní vůně k parfumu

VICTORIA'S SECRET - Pink

390 Kč

 
 

 

Parfémy Victoria Secret byly vytvořeny ve spolupráci s parfumistami Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals, Ilias Ermenidis, Jean-Claude Delville, Steve Demercado and Clement Gavarry.