VIKTOR & ROLF

 
 
 
 
Viktor&Rolf Parfum

 

Viktor & Rolf je v Amsterdamu založen módní dům. "Viktor & Rolf" v názvu domu jsou Viktor Horstingem a Rolf Snoerenem. Oba Viktor a Rolf se narodili v roce 1969 a setkali se, když studovali módu na Akademii umění v Arnhemu. Pár se dokonce na sebe i mírně fyzicky podobal a jsou známí i tím, že se spolu stejně oblékali. Při první veřejné prohlídce jejich nové kolekce "Monsieur" oba chodili po molu a představovali jednotlivé kolekce. Zajímavé bylo to, že jednotlivé modely měnily přímo na molu před očima kamer a diváků. Dvojice je známá pro jejich kreativitu a umění při tvorbě módních kolekcí. Viktor a Rolf také publikovali řadu knih a navrhli kostýmy pro divadelní produkce.

Parfémy vypadají jako přirozené rozšíření tohoto tvůrčího páru. První Viktor & Rolf vůně, Flowerbomb, byla představena v roce 2004. Vůně byla okamžitým úspěchem av dalších letech následovaly další limitované edice. Pánská vůně na sebe nedala dlouho čekat. První pánská vůně se jmenovala "Antidote" a na trh byla uvedena v roce 2006. Nová pánská vůně, Spicebomb, vyšla v roce 2012.

 

 
 

VIKTOR & ROLF

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
VIKTOR & ROLF - Flowerbomb
Dámske
S429 Alternativní vůně k parfumu

VIKTOR & ROLF - Flowerbomb

390 Kč
VIKTOR & ROLF - Spicebomb
Panske
S604 Alternativní vůně k parfumu

VIKTOR & ROLF - Spicebomb

390 Kč

 
 

Parfémy Viktor & Rolf byly vyrobeny ve spolupráci s parfumistami Alienor Massenet, Pierre Wargnye, Cecile Matton, Serge Majoullier, Carlos Banaiáš Olivier Polge, Domitille Bertier a Dominique Ropion.