Parfum YVES SAINT LAURENT - Cinema - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

YVES SAINT LAURENT

S432 Alternativní vůně k parfumu

YVES SAINT LAURENT - Cinema

Kód:S50432
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 2
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50432
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100432
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV432
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Parfém Cinema z roku 2004 od návrháře Yves Saint Laurent nachází v každé ženě kouzlo hollywoodské filmové hvězdy. Každá žena je krásná, půvabná, něžná a elegantní. oblečkový Cinema z dílny Yves Saint Laurent svým kouzelným kouzlem dokážou tyto vlastnosti dostat na povrch aby je viděli všichni. Vy se tak v okamžiku proměníte na sebevědomou, svůdnou a šarmantní herečku z romantického filmu, kde máte hlavní roli. Krásná a přitažlivá si budete užívat pocit radosti, luxusu a dokonalé ženskosti na každém kroku a Vaši tvář bude zdobit úsměv, který rozzáří den každému koho potkáte.

Květinově orientální parfém Cinema Vás díky jedinečným ingrediencím spraví nejelegantnější ženou v širokém okolí. Jako jemný opar kapek vodopádu roztříštěných o ostré skály bude Vaše tělo ovlažujte jemný závan aromat květů klementinky, bramboříku, květů mandlovníku, pivoňky, amarylka a jasmínu. V závěru Vás teplým závojem zahalí jantar, benzoin, bílé pižmo a sladká vanilka. Složení parfému Yves Saint Laurent Cinema, které Vás opravdu zaujme, zaujme rovněž všech ve Vaší blízkosti a Vy si budete užívat jejich toužebné pohledy jako filmová hvězda blesky fotoaparátů a světla reflektorů ve filmových studiích.

 

Hlava:

  • klementínka
  • cyklámen
  • květ mandloně

Srdce:

  • pivónia
  • amarylka
  • jasmín

Základ:

  • Jantar
  • benzoin
  • bílé pižmo
  • vanilka

 

 

Pivoňka patří mezi jednu nejkrásnějších a nejvděčnějších zahradních trvalek, které v zahrádkách rostou jako keřového nebo bylinné rostliny. Víme je nalézt na každém kontinentu severní polokoule a existuje jich více než 33 druhů. Všechny druhy mají však jeden společný jmenovatel a tím je příjemná vůně kterou zkrášlují své okolí. Kvetou většinou počátkem léta. V parfémovém průmyslu našla pivoňka své uplatnění díky svým velmi svěžím květinovým tónům, které se velmi době hodí pro použití a párování k ostatním květinovým aroma. Nejvíce se hodí k jemným tónům růže v dámských parfémech.

Bílé květy jasmínu tvoří základ pro výrobu jednoho z nejdůležitějších éterických olejů. Na květiny se začínají objevovat v květnu a červnu. Vyrůstají na krátkých bočních výhoncích. Jsou žluté barvy a květiny dorůstají do velikosti přibližně jednoho centimetru. Neslouží jen ke zkrášlení okenní parapety nebo zahrádky, nebo jeho využití je velmi důležité i v kosmetickém průmyslu. Stačí maličké množství tohoto extraktu velmi výrazné aroma a jemné vůně dosáhnou energii a hladkost, které jsou pro parfém tak důležité. Jasmín pochází k Egypta a na světě existuje více než dvě stě různých odrůd. V současnosti se ho nejvíce pěstuje ve Francii a jeden kilogram extraktu jasmínu má hodnotu několik tisíc Eur. K získání jednoho kilogramu éterického oleje třeba nasbírat minimálně šest tisíc kilogramů bílých květů jasmínu. Květiny se musí sbírat před svítáním, v opačném případě by ztratily až 20% své vůně. Květy se sbírají výhradně ručně.

Jantar je pryskyřice, která pochází ze smrku. Její nejběžnější barva je žlutá, ale můžeme se setkat is barvou do červena, bílá, ale může být i průhledná. Vypadá jako med, chová se jako smůla, je lepivá a výtažek z ní má kouřový odér a používá se pro základy s vůní kůže. Parfuméři jejím použitím vědí dosáhnout pudrovité, teplé a dramatické tóny.

Pižmo nebo mošus je velmi pronikavá a páchnoucí látka, která se strukturou podobá feromonu. Dá se pořídit z podkožního vaku samce Kabar pižmového žijícího ve střední Asii. Používají ho k označování svého území. Údajně se jedná o afrodiziakum a proto se stalo oblíbeným doplňkem v mnoha výrobcích. Parfuméři jej využívají kvůli jeho schopnosti dodat vůni pronikavé, měkké a smyslné tóny, které dokáží vyvíjenou vůni zaoblit. Používá se také jako fixátor k prodloužení trvanlivosti vůně parfémů. Samozřejmě v dnešní moderní a technicky vyspělé době víme tento výtažek získávat synteticky.

Vanilka je aromatické koření a má svůj původ na Madagaskaru. Nepoužívá se pouze na přípravu sladkých jídel a nápojů ale také v kosmetickém průmyslu. Na výrobu extraktů se využívají její plody nebo semena z vanilkových lusků. Nejdůležitější látkou je vanilin, který má příjemnou vůni a sladkou chuť. V přírodním stavu obsahuje i mnoho dalších organických a aromatických látek. V syntetické podobě je její aroma méně lahodnější a více ostřejší. Její výtažky dodávají zejména květinovým nebo jantarovým vůním hloubku a plnost. Parfuméři oblibě také velkou vytrvalost vůně, kterou vanilka poskytuje.