Parfum YVES SAINT LAURENT - La Nuit De L'Homme - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

YVES SAINT LAURENT

S605 Alternativní vůně k parfumu

YVES SAINT LAURENT - La Nuit De L'Homme

Kód:S50605
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 3
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50605
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100605
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV605
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Luxusní módní dům Yves Saint Laurent zaplnil regály parfumerii v roce 2009 svým novým parfémem pro pány s označením La Nuit De L'Homme. Jde o třetí parfem z velmi oblíbené série od YSL, která nese název L'Homme. Dřevitě kořenitý parfém působí svůdným a podmanivým dojmem. Parfémy YSL plné exotiky, tajemna, kouzel a svůdnosti vyzvednou Vaše silné stránky a zdůrazní jedinečnost Vaší osobnosti. Neváhejte, pořiďte si parfémy La Nuit De L'Homme z dílny Yves Saint Laurent a okouzlete své okolí smyslnou elegancí, přitažlivou šarmantnosťou, svůdným tajemném a neodolatelnou charismatem, a určitě se v zákulisí o Vás bude ještě dlouho mluvit, a to nejen ve společnosti krásných žen.

Jednoduchá směs vzácných složek parfému La Nuit De L'Home špičkové značky YSL Vám navodí příjemné pocity plné vášně. Jako první budou Vaše smysly oslovené tóny aromatického kardamomu, který se nenápadně prolíná s tóny srdce parfému, které je tvořeno šťavnatým bergamotem, smyslným cedr a něžnou levandulí. V závěru celé kompozic dávají vetiver a kmín parfému neodmyslitelnou hloubku, vzrušující tajemnost a ohromující smyslnost. Parfemy YSL využijete nejlépe během večerních příležitostí, kdy se Vám dávka tajemné elegance hodí nejvíce.

 

Hlava:

  • kardamon

Srdce:

  • bergamot
  • dát Virginie
  • levandule

Základ:

  • vetiver
  • Rasca

 

 

Kardamom znali v Řecku a Římě spíše jako koření. V Asii ho používali při přípravě čaje a kávy. Plod se podobá zázvoru a jeho semene mají silnou kořeněnou a sladkou, jakoby citrónovou vůni. Po šafránu je kardamom druhý nejdražším kořením. Používá se k ochucení sladkostí a osvěžení dechu. Jeho účinky jsou však velmi důležité také v léčitelství. Snižuje zahleňování mlékem, váže na sebe kofein, zlepšuje trávení.

Pojmenování bergamot prý pochází z tureckého jazyka a znamená princova hruška nebo kníže hrušek. S největší pravděpodobností proto, že se na hrušku nápadně podobá svým tvarem. Jedná se o voňavé ovoce, které barvou připomíná citron a velikostí pomeranč. Pěstuje se zejména v italské Kalábrii. Pobřeží slonoviny jej používají k výrobě bergamotového oleje av Turecku z něj dělají marmelády. V kosmetickém průmyslu je důležitá svěží citrusová vůně bergamotu při výrobě jemných parfémů. Parfuméři ji mají rády i jako stabilizátor parfému. Extrakt se získává lisováním. Bergamotové silice jsou také důležitým základem chutě a vůně čaje Earl Grey.

Cedr , který patří mezi jehličnaté stromy roste v pohořích Himálaje a oblastech Středozemního moře. Běžně dorůstá délky přes 20 metrů a může se dožít i 1000 let. Roste v nadmořských výškách 1400 až 2500 mnm Olej získaný z cedrového dřeva je jednou z nejstarších přísad používaných v kosmetickém průmyslu. Má výraznou dřevitou, kořeněnou, pryskyřičnou vůni. Používá se jako základní tón mnoha známých oblíbených parfémů. Nesmí chybět ve výbavě žádného parfuméra.

Vetiver je tráva rostoucí v tropickém podnebí. Má dlouhou a bohatou historii. V Indii ho například používají i jako žaluzie na ochranu proti slunci. Roste do výšky 1,5 až 2 ma její aromatické kořeny rostou do hloubky 30 cm. Kořeny mají jemnou zemitou, nádherně dřevitou a osvěžujícím citrusovou aroma. Na parfumérské účely se používá olej z vetiveru, který se získává destilací kořenů vodní párou. Olej patří mezi nejlepší oleje používané v orientálních parfémech, kterým dodává temperamentní tón. Kromě toho má chladící vlastnosti a používá se jako i stabilizátor.