Parfum CACHAREL - Anais Anais Premier Delice - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

CACHAREL

S311 Alternativní vůně k parfumu

CACHAREL - Anais Anais Premier Delice

Výrobce:CACHAREL
Kód:S50311
Dostupnost
Toto zboží není v současné době k dispozici.
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50311
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100311
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV311
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Parfém určený pro dámy Anais Anais Premier Delice patří mezi nejoblíbenější novinky roku 2014 a zároveň nejnovější vůně módního domu Cacharel. Byl prezentován jako symbol vášně a lásky. Udělá Vás romantickou a šťastnou. Přichází jako nástupce legendárního Anais Anais z roku 1978. Není to však první nástupce tohoto populárního parfému, předcházely mu i Anais Anais Eau Legere z roku 2006 a Anais Anais Flower Edition z roku 2007. Na rozdíl od nich mění a odklání svůj kurz k jemným gurmánských odstínem a zároveň zdůrazňuje kakao v celé kompozic.

Šumivý bergamot, svěží hruška a citrusový pomeranč jsou podporovány citronovým galbanem. Hruška dělá celou vůni šťavnatější, ale nepřislazuje ji. Romantické srdce tvoří jemné jarní květiny. Celý komplet uzavírá příchuť kakaa a dřevité tóny cedru. Vůně určená pro ženy, které se chtějí odlišit a vystoupit z řady všedního dne.

V našich končinách je dámský parfém Anais Anais Premier Delice o to vzácnější, že patří mezi nedostatkové produkty.

 

Hlava:

  • hruška
  • bergamot
  • pomeranč
  • galbanum

Srdce:

  • hyacint
  • Pivoňka

Základ:

  • kakao
  • ustoupit

 

 

Pojmenování bergamot prý pochází z tureckého jazyka a znamená princova hruška nebo kníže hrušek. S největší pravděpodobností proto, že se na hrušku nápadně podobá svým tvarem. Jedná se o voňavé ovoce, které barvou připomíná citron a velikostí pomeranč. Pěstuje se zejména v italské Kalábrii. Pobřeží slonoviny jej používají k výrobě bergamotového oleje av Turecku z něj dělají marmelády. V kosmetickém průmyslu je důležitá svěží citrusová vůně bergamotu při výrobě jemných parfémů. Parfuméři ji mají rády i jako stabilizátor parfému. Extrakt se získává lisováním. Bergamotové silice jsou také důležitým základem chutě a vůně čaje Earl Grey.

Hyacint a jeho bílé, modré, růžové nebo fialové květy jsou ozdobou každé zahrady. Jeden z nejoblíbenějších a nejvoňavějších cibulových květin je spolu s narcisem a tulipánem poslem jara. Hned po rozkvětu prvního kvítku začne kolem sebe šířit jemnou okouzlující vůni. Svou vůní se může postavit proti největším přírodním parfémem. Jeho atraktivní květiny a omamná, orientální vůně byla v minulosti vyvažována zlatem. Do Evropy se dostal v 16. století a pochází z Asie a Turecka.

Cedr , který patří mezi jehličnaté stromy roste v pohořích Himálaje a oblastech Středozemního moře. Běžně dorůstá délky přes 20 metrů a může se dožít i 1000 let. Roste v nadmořských výškách 1400 až 2500 mnm Olej získaný z cedrového dřeva je jednou z nejstarších přísad používaných v kosmetickém průmyslu. Má výraznou dřevitou, kořeněnou, pryskyřičnou vůni. Používá se jako základní tón mnoha známých oblíbených parfémů. Nesmí chybět ve výbavě žádného parfuméra.