Parfum CACHAREL - Gloria - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

CACHAREL

S312 Alternativní vůně k parfumu

CACHAREL - Gloria

Výrobce:CACHAREL
Kód:S50312
Dostupnost
Toto zboží není v současné době k dispozici.
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50312
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100312
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV312
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Dámská vůně Gloria od Cacharel je směsí klasiky a moderny, ale hlavně nadčasové elegance, která zaručuje úspěch. Jemnou ženskou duši a křehkou nevinnost dívky Vám bude připomínat vanilka. Jemná a zároveň omamná vůně se stane Vašim balzámem na duši. Nechte si pohladit své smysly a nasávejte klid pomocí parfému Gloria. Staňte se nedotčeným dívkou s mladistvým půvabem, okouzlujícím pohledem, bezbrannou zranitelností no okouzlující charismatem. Muži Vám budou padat k nohám.

Jednoduše a stručně řečeno, Gloria je parfém plný květin, kde se nejvíce vyjímá vanilka, kterou zjemňují hřejivý základ. Květiny rozkvetlého ibišku, růže a ostatních bílých květů jakoby ponořené do mandlového a višňového likéru. Bílý pepř zintenzivní vůně. Cedr a styrax zvýrazní hloubku a celý parfém zjemní. Nad tím vším kraluje sladká vanilka, kterou si zamiluje každý. Vynikající volba pro milovníky sladké vanilky.

Nejen trhy s parfémy ale i jiné, jsou dynamickými mechanismy plnými změn. Nové parfémy pro nezájmu zanikají, případě staré parfémy jsou reevidované a omladzované. Toto však není případ dámské vůně Gloria od módního domu Cacharel. Její přítomnost na trhu od 2002 beze změny zaručuje kvalitu a oblíbenost.

 

Hlava:

 • Jantar
 • ibištek
 • amaretto
 • bulharská růže

Srdce:

 • bílý pepř
 • Jantar
 • vanilka
 • bílé květy

Základ:

 • fazole tonka
 • mandle
 • višeň
 • ustoupit
 • Styrax

 

 

Jantar je pryskyřice, která pochází ze smrku. Její nejběžnější barva je žlutá, ale můžeme se setkat is barvou do červena, bílá, ale může být i průhledná. Vypadá jako med, chová se jako smůla, je lepivá a výtažek z ní má kouřový odér a používá se pro základy s vůní kůže. Parfuméři jejím použitím vědí dosáhnout pudrovité, teplé a dramatické tóny.

Vanilka je aromatické koření a má svůj původ na Madagaskaru. Nepoužívá se pouze na přípravu sladkých jídel a nápojů ale také v kosmetickém průmyslu. Na výrobu extraktů se využívají její plody nebo semena z vanilkových lusků. Nejdůležitější látkou je vanilin, který má příjemnou vůni a sladkou chuť. V přírodním stavu obsahuje i mnoho dalších organických a aromatických látek. V syntetické podobě je její aroma méně lahodnější a více ostřejší. Její výtažky dodávají zejména květinovým nebo jantarovým vůním hloubku a plnost. Parfuméři oblibě také velkou vytrvalost vůně, kterou vanilka poskytuje.

Cedr , který patří mezi jehličnaté stromy roste v pohořích Himálaje a oblastech Středozemního moře. Běžně dorůstá délky přes 20 metrů a může se dožít i 1000 let. Roste v nadmořských výškách 1400 až 2500 mnm Olej získaný z cedrového dřeva je jednou z nejstarších přísad používaných v kosmetickém průmyslu. Má výraznou dřevitou, kořeněnou, pryskyřičnou vůni. Používá se jako základní tón mnoha známých oblíbených parfémů. Nesmí chybět ve výbavě žádného parfuméra.

Styrax je keř nebo malý strom, který roste v tropických oblastech. Voňavou esenci obsahuje jeho pryskyřice, která se běžně používá například v kadidlo. Sbírat pryskyřici lze z minimálně 7 ročních stromů. Jeho vůně já sladká, hluboká a balzámová. Mírně kořenitá někomu může připomínat vanilku. Aromatická křovina se využívala kromě náboženských i na léčitelské účely. Uklidňující a povzbuzující vůně Vám pomůže zlepšit vaši náladu a dostane Vás z depresivních nálad.