escada parfém

 
 
 
 
Escada Parfum

 

Escada je mezinárodní luxusní módní značka založená v Německu. Její zakladatelé jsou Margaretha a Wolfgang Ley. Jméno "escada" znamená v portugalštině "schodiště". Od svého počátku v Mnichově v roce 1978 si společnost dělala své jméno výraznou barevnou vzorovanou módou.

Escada Beauté byla založena v roce 1990 av tom roce byla vydána i její první vůně příznačně stejnojmennou pojmenována po zakladeteľke Margaretha Ley. Divize vůní vypustila během 90 tých let sérii úspěšných vůní pro muže a ženy.

Vůně Escada, stejně jako móda společnosti, jsou známé pro jejich jasné obaly a neobvyklé tvary flakonů. Společnost si také potrpí na mladistvé ovocno - květinové vůni svých parfémů. V dnešní době Escada produkuje parfémy ve spolupráci se společností Procter and Gamble.

 

 
 

ESCADA

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
ESCADA - Collection
Dámske
S348 Alternativní vůně k parfumu

ESCADA - Collection

390 Kč
ESCADA - Magnetism
Dámske
S349 Alternativní vůně k parfumu

ESCADA - Magnetism

390 Kč
ESCADA - Magnetism
Panske
S544 Alternativní vůně k parfumu

ESCADA - Magnetism

390 Kč
ESCADA - Rockin’ Rio
Dámske
S350 Alternativní vůně k parfumu

ESCADA - Rockin’ Rio

390 Kč
ESCADA - Sexy Graffiti
Dámske
S351 Alternativní vůně k parfumu

ESCADA - Sexy Graffiti

390 Kč

 
 

 

Parfémy Escada boli vytvorené v spolupráci s Aromatické Creations, Pierre Bourdon, Ilias Ermenidis Dominique Ropion, Francoise Caron, Annick Menardo, Steve Demercado Michel Almairac, Nathalie Gracia-Cetto, Laurent Bruyere, Richard Ibanez, Philippe Romano, Sophie Labbe, Francis Kurkdjian Dorothee Piot, Jean-Louis Bertrand Duchaufour a Grauby.