ESTÈE LAUDER

 
 
 
 
Estée Lauder Parfum

 

Estée Lauder Inc. Byla založena v roce 1946 Josefem a Estée Lauder. Paní Lauder získala své zkušenosti v kosmetickém průmyslu pod vedením svého strýce, který byl chemikem a specialistou na péči o pleť. S vírou, že každá žena může být krásná a zpočátku se zaměřením na péči o pleť firma začala nabízet své výrobky prodejem door to door. Už o dva roky společnost otevřela svůj první obchod.

V roce 1953 společnost představila svůj první parfém - Youth Dew ve formě koupelového oleje, který měl funkci parfému. Tento parfém se stal pro společnost světovým bestsellerem. V roce 1964 společnost otevřela svou dceru Aramis Inc. Která byla zaměřena na tvorbu prestižní vůně pro muže. Během následujících let společnost Estée Lauder Inc. spolupracovala přibližně s 25 společnostmi při vývoji a licencování jejich parfémů.

Paní Lauder zemřela v roce 2004, ale společnost zůstala v rukou rodiny až do dnešní doby.

 

 
 

ESTÈE LAUDER

 
ESTÈE LAUDER - Intuition
Panske
S545 Alternativní vůně k parfumu

ESTÈE LAUDER - Intuition

390 Kč

 
 

 

Parfémy Estée Lauder byly vyrobeny ve spolupráci s parfumistami Estée Lauder fragrances were made in collaboration with perfumers Calice Becker, Rodrigo Flores-Roux, Harry Fremont, Evelyn Lauder, Betty Busse, Bernard Chant, Alberto Morillas, Yves Cassar, Lois Evans, Pierre Wargnye, Alienor Massenet, Jean Kerley, Annie Buzantian, Vincent Marcello, Jean-Marc Chaillan, Aerin Lauder, Sophie Labbe, Christophe Laudamiel, Sophia Grojsman and Josephine Catapano.