FAQ

 
 
 
 

Odkud jsou parfémy Samys?

Kolébkou našich parfémů je Turecko. Producentem parfémů je jedna z nejznámějších av tomto segmentu nejdéle působící společnost Iksir parfumerie. Esence samozřejmě pocházejí z Francie, růžový olej, který je součástí olejového základu pochází v růžových plantáží v Bulharsku.

 

 

Jaké jsou vaše výjimečné parfémy?

Koncentrace éterických olejů je min. 20%, což je nejvyšší koncentrace na trhu. Naše parfémy mají trvanlivost min. 12 hod , není nutná opakovaná aplikace během dne. Nejlevnější parfémy na trhu - ukažte nám parfém stejné kvality za nižší cenu a my Vás jistě odmenímeJ Naše ceny jsou nižší až o 80% oproti originálním parfémem. Kvalita našich parfémů je garantována zvučným jménem výrobce.

 

 

Proč se váš parfém tak levné?

Vysvětlení je jednoduché, racionální a je součástí našeho sloganu: "Kvalita není o značce". Jsme tu pro hodnotově uvědomělých spotřebitelů, kteří dospěli k pochopení, že kvalitu parfému nedělá jeho značka, ani pěkný obal. Naše parfémy jsou kvalitnější než originály, ale cenově dostupné širokým masám.  

 

 

Nabízíte originální parfém?

Určitě ne. V našem internetovém obchodě najdete jen alternativní parfémy k originálem. Vůně je na nerozeznání identická s originálem. Alternativní znamená, že za tutéž vůni zaplatíte alternativní čiastkuJ. Prodej originálů nebo napodobeniny není filozofií naší společnosti.  

 

 

Máte všechny položky na skladě?

Samozřejmě, v našich skladových prostorách se nacházejí tisíce parfémů připravených k okamžité expedici. V případě, že některý z našich parfémů se ve skladových zásobách nenachází, je to indikováno v našem internetovém obchodě u produktu.  

 

 

Zboží zasíláte poštou nebo kurýrní službou?

Prosím prostudujte si sekci doprava a platba , máme pro Vás připraveny pestré variace platby a doručení. Každému podle gusta