issey miyake parfém

 
 
 
 
Issey Miyake Parfum

 

Issey Miyake je japonský módní návrhář známý pro své inovace s tkaninou a použité technologie na výrobu zajímavého a praktického oblečení. Miyake se narodil v Hirošimě v roce 1938, a byl svědkem a přežil atomové bombardování města během druhé světové války. Poté, co studoval grafický design na Tama Art University v Tokiu, Mikyake pokračoval v práci pro nejslavnějších návrhářů až do roku 1960. Přesun do Paříže vedl k práci pro Guy Laroche a Givenchy. Další krok do New Yorku přinesl možnost navrhnout ready-to-wear oblečení pro Geoffrey Beene. Miyake se vrátil do Tokia v roce 1970, založil Miyake Design Studio a začal produkovat módu pro ženy.

Miyakeho rozsáhlé znalosti tkanin přinesli do oděvního průmyslu množství inovací. Pomocí tepelného lisu věděl do tkanin přidat trvalé záhyby

Miyake odešel z návrhářského světa v roce 1997, ale nadále dohlíží na všechny módní linie ve firmě.

Móda a parfémy Issey Miyake odrážejí smysl pro humor a využívají vícejazyčné hračky. Miyake vydal první parfém pro ženy v roce 1992 pod názvem L'Eau d'Issey. Issey Miyake prodává parfémy i v Japonsku, jeho obchody nesou jméno ELTTOB TEP (což je pozpátku Pet Bottle - pet láhev). Vůně Issey Miyake jsou nabízeny ve spolupráci s Beauté Prestige International, divize Shiseido.

 

 

 
 

ISSEY MIYAKE

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
ISSEY MIYAKE - L'Eau D'Issey Pour Homme
Panske
S570 Alternativní vůně k parfumu

ISSEY MIYAKE - L'Eau D'Issey Pour Homme

390 Kč
ISSEY MIYAKE - L`Eau D`Issey Florale
Dámske
S376 Alternativní vůně k parfumu

ISSEY MIYAKE - L`Eau D`Issey Florale

390 Kč
ISSEY MIYAKE - Pleats Please
Dámske
S377 Alternativní vůně k parfumu

ISSEY MIYAKE - Pleats Please

390 Kč

 
 

Issey Miyake VONE Boli vyrobené v spolupráci s parfumérmi Daphne Bugey, Jacques Cavallier, Olivier Crespo, Alberto Morillas, Dominique Ropion, Loc Dong Aurelien Guichard.