Parfum JIL SANDER - Sun - €12|Samys-parfemy

 
 
 
 

JIL SANDER

S383 Alternativní vůně k parfumu

JIL SANDER - Sun

Výrobce:JIL SANDER
Kód:S50383
Dostupnost
Na skladě (Objem: 50ml): 7
Dostupnost: Do 24 hodín
Objem: 50ml: 390 Kč
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Objem: 50ml
S50383
Do 24 hodín 390 Kč
Objem: 100ml
S100383
Do 24 hodín 728 Kč
Objem: 2ml
SV383
Do 24 hodín 26 Kč
Technické parametre:
Tabulka velikostí
:
Nákupem tohoto produktu získáte kredit ve výši 390 bodů.

Jil Sander nám přináší dámský parfém Sun as ním i jeden z nejpříjemnějších pocitů, a to když se paprsky slunce dotýkají Vaší pokožky. Vůně Sun plná letní exotiky Vás přenese na opuštěný tropický ostrov. Horký bílý písek odnášejí vlny moře, které narážejí na pobřeží jakoby se chtěli dostat k Vám a dotknout se smyslných křivek Vašeho těla. Obrovská tropická palma, která se naklání k moři Vám dělá slunečník, aby Vám ostré paprsky slunce nedráždily zrak a mohli jste si užívat pohled na tropický ráj, který patří jen Vám. Vy si užíváte s parfémem Sun blažený pocit na Vaší duši, který Vás naplňuje pulsující energií, nekončící radostí ze života a pohodovým optimismem. Parfém Sun Vám přináší pocit svobody, odpočinku, svěžesti a smyslnosti.

Jedinečné ingredience parfému Sun od Jil Sander Vám připomenou slastný pocit lenošení na slunných plážích. Ovocné tóny šťavnatého pomerančovníku a citrónu přinesou Vašemu tělu osvěžení jako dotek mořských vln na rozpálené bronzové pokožce. Kytice květů karafiátu, ylang ylang, heliotropu, růže a konvalinky vytváří nezaměnitelné aroma, která připomíná že se nacházíte v exotické dovolenkové destinací. Základ tvořený pižmem, santalovým dřevem, pačuli, ambrou a vanilkou vytváří hřejivý pocit jako koupel tropický slunečních paprsků. Užijte a připomeňte si i Vy s parfémem Sun příjemné pocity z té nejlepší dovolené na které jste kdy byli.

 

Hlava:

 • květ afrického pomerančovníku
 • ovocné tóny
 • bergamot
 • citron Amalfi
 • Barry
 • palisandr

Srdce:

 • karafiát
 • ylang ylang
 • Heliotrope
 • kořen kosatce
 • růže
 • Konvalinka

Základ:

 • pižmo
 • santalové dřevo
 • pačuli
 • Ambra
 • Styrax
 • benzoin
 • fazole tonka
 • vanilka

 

 

Pojmenování bergamot prý pochází z tureckého jazyka a znamená princova hruška nebo kníže hrušek. S největší pravděpodobností proto, že se na hrušku nápadně podobá svým tvarem. Jedná se o voňavé ovoce, které barvou připomíná citron a velikostí pomeranč. Pěstuje se zejména v italské Kalábrii. Pobřeží slonoviny jej používají k výrobě bergamotového oleje av Turecku z něj dělají marmelády. V kosmetickém průmyslu je důležitá svěží citrusová vůně bergamotu při výrobě jemných parfémů. Parfuméři ji mají rády i jako stabilizátor parfému. Extrakt se získává lisováním. Bergamotové silice jsou také důležitým základem chutě a vůně čaje Earl Grey.

Kosatec je velmi zvláštní květina a zejména díky tomu, že se jedná o velmi křehký kvítek. Názor kosatec, resp. iris pochází z řeckého slova a znamená duha. Určitě i proto, že jeho květy jsou k dispozici všech barev duhy ve všech koutech světa. I jeho okrasné lístky vytvářejí velmi pěkný celkový dojem. Už ve starověku se používaly na výrobu léčivých přípravků, ale také parfémů. Pokud byste kosatec jako květinu dostali do daru, vězte že představuje hluboké city. Obecně je oslnivý a jedinečný kosatec znakem odvahy a obdivu.

Pižmo nebo mošus je velmi pronikavá a páchnoucí látka, která se strukturou podobá feromonu. Dá se pořídit z podkožního vaku samce Kabar pižmového žijícího ve střední Asii. Používají ho k označování svého území. Údajně se jedná o afrodiziakum a proto se stalo oblíbeným doplňkem v mnoha výrobcích. Parfuméři jej využívají kvůli jeho schopnosti dodat vůni pronikavé, měkké a smyslné tóny, které dokáží vyvíjenou vůni zaoblit. Používá se také jako fixátor k prodloužení trvanlivosti vůně parfémů. Samozřejmě v dnešní moderní a technicky vyspělé době víme tento výtažek získávat synteticky.

Pačuli je tropická bylina s malými růžově bílými květy. Její vůně je velmi silná a proto se již stovky let používá při výrobě parfémů. Extrakt se získává z fermentovaných listů rostliny. Parfuméři používají pačuli nejen jako stabilizátor ale parfému dodá zvláštní exotický nádech a tón. Vytváření orientálních a exotických vůni by se bez ní určitě neobešlo. Její vůně připomíná směs vlhkého balzamikového dřeva a železa. Vše však spolu působí sladce a bylinkově. Pěstuje se zejména v Indonésii.

Styrax je keř nebo malý strom, který roste v tropických oblastech. Voňavou esenci obsahuje jeho pryskyřice, která se běžně používá například v kadidlo. Sbírat pryskyřici lze z minimálně 7 ročních stromů. Jeho vůně já sladká, hluboká a balzámová. Mírně kořenitá někomu může připomínat vanilku. Aromatická křovina se využívala kromě náboženských i na léčitelské účely. Uklidňující a povzbuzující vůně Vám pomůže zlepšit vaši náladu a dostane Vás z depresivních nálad.

Fazole tonka pochází z Jižní Ameriky a její semena jsou černé barvy a její povrch je vrásčitý. Je častou součástí mnoha parfémů, ale používá se i v ostatních kosmetických prostředcích kvůli své specifické aroma. Její aroma je ostřejší a připomíná trochu vůni mandlí. Její vůně je velmi intenzivní proto ji třeba používat ve správných množstvích. Aroma se nejvíce uvolňuje po jejím nastrouhání. Jako koření je velmi oblíbená v gastronomii, například i při přípravě dezertů. Její aroma může lišit i podle toho zda je použita v teplých nebo studených pokrmech.